Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pavla Tomicová: Překvapivá reakce, když ji opustil manžel Ondřej Malý

Pavla Tomicová: Překvapivá reakce, když ji opustil manžel Ondřej Malý
Zdroj: Se souhlasem CinemArt
+ Dalších 5 fotografií
OBAVA

Miláček národa, herečka Pavla Tomicová (60), zažívá ze všech stran neuvěřitelné přívaly podpory. Ještě aby ne, když se ukázalo, že ji po 19 letech manželství dal košem manžel Ondřej Malý (56), který si devět let před penzí s novou ženou, sedmatřicetiletou Kristýnou Kociánovou, rozhodl vyrobit dítě. Jak podle informací eXtra.cz Tomicová reagovala, když jí manžel řekl, že odchází z domu?

„S manželem oba lpíme na rodině a celkově rodinné zázemí považujeme za to nejdůležitější. Doma nám je dobře,“ říkala herečka Pavla Tomicová ještě loni v září magazínu Aha! pro ženy.

„Mám slepičí syndrom. Všechny včetně svého muže Ondráška chci mít pod křídlem. Každý si může něco v bytě dělat, stačí, že tam je. To mi dělá dobře," svěřila se tehdy. Kdyby už tehdy věděla, jak moc se jí během pár měsíců soukromí obrátí vzhůru nohama.…

Pavla Tomicová: První reakce po rozchodu

Když se před Vánoci loňského roku dozvěděla zdrcující zprávu, že ji manžel Ondřej Malý opouští, opravdu jen těžko to rozdýchávala. Na rodině si opravdu zakládala a kvůli své těžké minulosti se ještě obávala toho, že zažije podruhé to, co už jednou měla na talíři.

Po deseti letech společného vztahu jí totiž první manžel oznámil, že ho už nadále nepřitahuje. Otec jejího syna Adama našel zalíbení v mužích.

A když nyní oznámil i druhý muž, že od ní odchází, po prvotním šoku podle svých přátel se strachovala kvůli tomu, jestli nezažívá déjà vu.

Obavy

„Myslela si, že se jí ‚povedlo‘ podruhé zažít to samé, že manžel si na stará kolena možná našel nějakého chlapa,“ tvrdí důvěryhodný zdroj blízký herečce, který si pochopitelně nepřál být jmenován, s ohledem na to, že Tomicová se k rozvodu zatím mediálně nevyjadřuje.

„Někdy začátkem roku už se k ní ale doneslo, za kým Ondřej odešel. Na jednu stranu to byl šok, protože Ondřejova nová žena Kristýna Kociánová se tvářila jako nejlepší kamarádka, na druhou stranu si Pavla oddychla. Proti gayům vůbec nic nemá, ale ten zážitek s prvním mužem pro ni byl opravdu mimořádně těžký. Měla z toho vážně trauma, které si jen tak někdo nedovede představit, takže si trochu vsugerovala, že se to vrací v plné míře a bála se toho víc než čehokoli jiného,“ doplnil přítel herečky.

Žila jsem s fajn kamarádkou, vzpomínala

Její vlastní slova o prvním složitém životním období jasně naznačují, jak náročné duševní pochody asi musela zažívat na přelomu roku.

„Jak jsem se později dozvěděla, žila jsem s fajn kamarádkou,“ uvedla v rozhovoru pro Blesk v roce 2014.

„Tu depresi nikdo, kdo nic podobného nezažil, nepochopí. Cítíte se strašně zneužitá, a navíc o svou lásku ani nemůžete bojovat. Předem víte, že jakýkoli chlap má větší šanci než vy, i kdybyste se na hlavu postavila,“ svěřila se pak herečka předloni pro Blesk pro ženy.

„Bylo to o to horší, že jsme si jako lidé opravdu skvěle rozuměli, takže jsem vlastně neměla kromě jeho orientace žádný důvod k rozchodu. Nehádali jsme se, pomáhali si… Na rozloučenou mi pak řekl jednu větu, kterou nikdy nezapomenu: ‚Víš, Pavlínko, gayové si vždycky vybírají ty nejlepší ženské, protože nejsou zaslepení láskou.‘ Rozhodla jsem se vnímat to jako kompliment,“ dodala Pavla Tomicová.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy