Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pavla Tomicová poprvé po drsném rozchodu na veřejnosti: Zářila od ucha k uchu

Pavla Tomicová po delší době ve společnosti. Rozdávala úsměvy na všechny strany a neskutečně jí to slušelo.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
Návrat

Herečka Pavla Tomicová (60) má za sebou velice těžké období. Poté, co ji opustil manžel Ondřej Malý, se jí pochopitelně do společnosti moc nechtělo. Dnes však udělala výjimku, když se ukázala na veřejnosti a překvapivě vypadala, že jí nic takového, jako odchod manžela, nepotkalo. Na místě byla i redaktorka eXtra.cz, která vše zdokumentovala. 

Když Ondřej Malý odešel za jinou ženou, konkrétně za Kristýnou Kociánovou, se kterou má dítě, tak se Pavle Tomicové zhroutil svět. Rapidně zhubla a ve tváři se jí objevil smutek, který mnohdy zahojí až čas. Od té doby se Pavla veřejnosti vyhýbala. Nyní však vypadá, že se vtipná herečka postavila opět na nohy a je znovu plná síly a energie.

Moc jí to slušelo

Tomicová dnes zavítala na premiéru filmu A pak přišla láska, kde vypadala naprosto famózně. Zdobil jí úsměv od ucha k uchu a dokonce na akci vzala i své děti. I přes veškerou snahu, aby šířila pozitivní energii, bylo ale vidět, že měla smutné a unavené oči. To jí však nebránilo v tom, aby působila bezstarostně.

"Každá bolest se na člověku projeví. Ale Pavla to zvládne, je silná," řekla eXtra.cz její kamarádka někdy ke konci září. Nyní když uplynulo pár měsíců, tak svou sílu vážně potvrdila. Zdá se, že je Pavla Tomicová zpátky v sedle, za což budou její fanoušci určitě moc rádi.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy