Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pavla Tomicová po zradě od Malého znovu poznala štěstí. Konečně žiju, raduje se

Tento pár je po devatenácti letech manželství již minulostí.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
Štěstí

Sympatická herečka Pavla Tomicová (61) prošla náročným obdobím, ale zdá se, že už všechno hodila za hlavu. Její muž Ondřej Malý (57) herečku po mnoha letech manželství opustil a začal si s podstatně mladší kolegyní Kristýnou Kociánovou (38), s níž má i dítě. Pavla se po zradě svého muže zhroutila, ovšem vypadá to, že se již vzchopila. Pro Aha! přiznala, že „konečně žije“. 

Herečka Pavla Tomicová se zúčastnila narozenin své kamarádky a herecké kolegyně Veroniky Freimanové (68). Společně hrají třeba v seriálu Zoo, který vysílá televize Prima.

Tomicová vypadala dobře a rozdávala úsměvy. Zdá se tak, že konečně hodila za hlavu starosti kolem manžela Ondřeje Malého, který ji opustil kvůli mladší ženě – herečce Kristýně Kociánové. S ní navíc založil novou rodinu, minulý rok se jim narodil syn, jak loni v září informovala redakce eXtra.cz. „Ondra Malý z miminka má velkou radost. A Kristýna Kociánová je v sedmém nebi,“ sdělil tehdy zdroj blízký rodině.

Konečně je šťastná

Ondřej opustil Tomicovou po devatenácti letech manželství, což byl pro herečku pochopitelně šok. Na Vánoce to budou už dva roky, co si Malý našel novou partnerku. Herečka Pavla Tomicová se po tomto zjištění zhroutila a zhubla pětatřicet kilogramů. Nyní však k radosti všech pro web Aha! přiznala: „Konečně žiju!“

A všichni její kamarádi, v čele s Veronikou Freimanovou, jí přejí, aby byla šťastná.

Související články

Další články