Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Pavel ze Svatby na první pohled šokoval: Když jsem Štěpánku poprvé viděl, prostě mi houpnul

Pavel ze Svatby na první pohled šokoval: Když jsem Štěpánku poprvé viděl, prostě mi houpnul
Zdroj: TV Nova
svatba
Ve středu večer mohli diváci sledovat velké finále show Svatba na první pohled. V něm došlo k velkému rozhodnutí, které páry spolu zůstanou a které ne. Pavel při společné večeři se svou nevěstou a dalším párem Petrou a Reném šokoval, když řekl, co se stalo, když poprvé viděl Štěpánku.

Úvod závěrečné epizody show Svatba na první pohled zastihl všechny páry ve fázi příprav na slavnostní večeři. František s Natálkou povečeřeli společně se Simonou a Radkem, Petra s Reném zase se Štěpánkou a Pavlem. Bylo to vůbec poprvé, kdy se mezi sebou potkali. Společně strávený čas přinesl vytoužené odlehčení. Konečně bylo komu se svěřit se svými pocity a najít pochopení.

Při společné večeři to nebyl nikdo jiný než Pavel, kdo spolusedící překvapil svými výroky. Páry si povídaly o svých pocitech před obřadem a při něm. „Nejhorší bylo to čekání, než jsem ji uviděl. To byl hroznej mazec,“ řekl ženich.

„Teď jsem viděl holku, měla vlasy natočený dopředu, byla tmavá, opálená, tak jsem se uklidnil. Když už to vidíš, že to vypadá dobře, je to prostě zajímavý, je to kus pěknýho masa, prostě už se člověk nebojí toho. Prostě mi houpnul, no,“ zasmál se Pavel své vlastní hlášce. Smáli se i ostatní u stolu, na druhém páru ale byl vidět mírný šok.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy