Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pavel z MasterChefa trnem v oku všem: Tomu říkáš respekt k jídlu, okřikl ho Forejt

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
masterchef
Dnes jsme mohli vidět další díl kulinářské show MasterChef. V první výzvě mohl jeden soutěžící vyhrát imunitu. Pavel a Dědek měli v minulém kole namále, a proto se dnes stali kapitány. Jejich úkolem bylo motivovat ostatní a hlavně udělat skvělý hamburger. Kdo se tentokrát postaral o největší rozruch v negativním slova smyslu? A kdo v dalším kolem soutěž opustí?

Tohle má být respekt k jídlu?

V první výzvě byla většina hráčů skeptická ke kapitánovi červeného týmu. Dědek totiž dával jasně najevo, že udělat skvělý burger bude pro něj těžké. "Přijde mi to prostě hnusné," řekl na otázku, proč se mu toto téma nezamlouvá.

"Dědek je sólista, tak snad bude vědět, jak ten tým vést," řekla na adresu Dědka Pavlína. Porotci chtěli, aby soutěžící dokonale připravili maso a tým, který výzvu dokončil jako první, dostal výhodu.

"Tým, který výzvu vyhraje, si může vybrat. Druhý tým nedostane sýr ani slaninu," zněl verdikt porotců k burger výzvě. Jako první maso očistil modrý tým a získal tak výhodu. Ač modrý tým zvítězil, porotci s očištěným masem rozhodně nebyli spokojeni.

"Celou dobu se bavíme o respektu k potravinám," komentoval výsledek modrého týmu Přemek Forejt To ovšem znamenalo, že modří museli pokračovat a červení dostali novou šanci, kterou proměnili ve vítězství.

Červený tým včele s Dědkem zaválel

V druhé výzvě překvapivě opět vyhráli modří. A to i přesto, že většina týmu byla na Pavla kvůli jeho přístupu k masu pěkně naštvaná. Následně byly síly obou týmů vyrovnané a šlo opravdu o všechno.

Nervy soutěžícím tekly proudem a někteří pěkně panikařili. Motorkářům, pro které účastníci MasterChefa vařili, nejvíce chutnaly burgrery červeného týmu. Modrý tým si až příliš věřil a nevyplatilo se jim to. Od této chvíle jede každým sám za sebe a už příště se dozvíme, kdo show opustí.

Související články

Další články