Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pavel z MasterChefa čelí STRAŠNÉ NEMOCI: Po otevření bistra se mu začal hroutit svět

Zdroj: tv nova
+ Další 3 fotografie
MasterChef
Soutěžící Pavel Krajčík se v soutěži MasterChef dostal opravdu daleko. Po ukončení soutěže si otevřel vlastní bistro a jeho život se obracel k lepšímu. Vše se však změnilo s diagnózou zákeřné nemoci.

Pavel Krajčík se v soutěži amatérských kuchařů MasterChef Česko umístil mezi šestnácti nejlepšími. Je to ohromný úspěch, protože konkurence byla veliká.

Po skončení soutěže se Pavel rozhodl otevřít si vlastní bistro. Spolu s dlouholetým kamarádem se jim v práci daří. Pokrmy připravují jen z čerstvých a sezónních surovin. Ačkoli se Pavlovi v podnikání velmi daří, v jeho osobním životě ho potkala nepříjemná životní událost. Na krku se mu objevila zhruba pět centimetrů velká boule.

Nadanému kuchaři diagnostikovali rakovinu štítné žlázy, se kterou se léčil už před pěti lety. Tehdy mu ji odebrali a vypadalo to, že má vyhráno. Bohužel tomu tak není a zákeřná nemoc se mu vrátila. Je to ohromné neštěstí a pro Pavla i jeho rodinu je to velká rána. Talentovaný kuchař však boj se zákeřnou nemocí nese velmi statečně.

Související články

Další články