Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Pavel Vítek musel po koncertu na operační sál. Život mu zachránil pohotový divák

Pavel Vítek v ležérním stylu.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Operace

Něco takového Pavel Vítek (61) rozhodně nečekal. Během koncertu na akci Anděl mezi zdravotníky měl totiž vystoupení, kterého se jako divák zúčastnil také známý český kardiolog prof. Petr Neužil (62). A právě on si všiml, že je se zpěvákem Vítkem během jeho představení něco špatně. Doporučil mu proto kontrolu u lékaře, z níž se nakonec vyklubala rovnou i operace, jak jako první informoval Blesk.

Pavel Vítek měl vystoupení na akci Anděl mezi zdravotníky v Rychnově nad Kněžnou. Vše se zdálo být v pořádku, to si ovšem nemyslel kardiolog Petr Neužil, který byl zrovna v sále jakožto divák.

„Po vystoupení za mnou pan profesor přišel do šatny s tím, ať se u něj co nejdřív objednám, protože na tom, jak jsem zpíval koncovky, se mu něco nelíbilo,“ prozradil Vítek pro Blesk.

Hned šel na operaci

Zpěvák poslechl radu kardiologa a zanedlouho se objevil v nemocnici na kontrole. K jeho překvapení mu tam rovnou dali termín na operaci. „Nebylo na co čekat! Jednalo se o reoperaci, takže jsem byl klidnější než poprvé. Dostal jsem termín pár dní po kontrole, tak ani nebyl čas o tom dlouze přemýšlet,“ dodal zpěvák známý z uskupení 4 Tenoři.

Petr Neužil už se v minulosti staral o Vítka, jelikož zpěváka trápila srdeční arytmie. Uznávaný kardiolog z Nemocnice Na Homolce se věnuje i celé řadě dalších známých osobností. Léčil například Jiřinu Bohdalovou, Martu Kubišovou nebo Ivu Janžurovou.

Doporučené video: Rozhovor s Pavlem Vítkem:

Vítek má operaci už za sebou

Zpěvák Pavel Vítek má už nyní operaci za sebou a věnuje se rekonvalescenci. Doma o něj láskyplně pečuje jeho partner, producent Janis Sidovský.

Dvojice spolu tvoří pár již více než třicet let. Podle nich je důležité na vztahu neustále pracovat, aby dlouho vydržel. „Musí se dodržovat několik životních zásad. Jsou to hlavně asertivita, nechat druhého žít a nevnucovat mu svoje pravdy. Je také důležité hledat společný smysl pro humor a mít hodně společných zážitků,“ vysvětlil Vítek před časem pro Rozhlas.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy