Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pavel vážil 400 kilo! Obézního nešťastníka (†42) musí pohřbít nadvakrát…

Pavol Zuberec se rád fotil.
+ Dalších 7 fotografií
V sobotu zemřel nejtěžší muž Slovenska Pavol Zuberec (†42). Nešťastný muž vážil 4 metráky. Jak ho budou pohřbívat? Bude to oříšek.

„Když přijela pohřební služba, nedokázala ho dostat z bytu, volali na 112. Později dorazili dobrovolní hasiči s plošinou a museli odstranit celé balkónové dveře i okno, aby ho mohli dostat z bytu ven do pohřebáku,“ uvedl pro web Pluska.sk jeden z Pavlových kamarádů.

Pavol Zuberec vážil 400 kilogramů a téměř se nemohl pohybovat. Těsně před smrtí zvládl zhubnout úctyhodných 70 kilo, aby mohl navštívit hrob své milované maminky.

Nyní bude problém při jeho pohřbu. Oslovili jsme pracovníky jedné pražské pohřební služby s dotazem, jak takový pohřeb bude probíhat. A bude to velmi složité.

„Standardní ekonomický pohřeb se dá pořídit za 17 tisíc korun. Ale tady bude velkým problémem rakev. Musíme sehnat rakev, která unese 400 kg. A to považuji za velký problém. To bude muset být rakev na zakázku nějaká speciální. Teď si to ani neumím představit. Cenu za pohřeb nechci dopředu odhadovat, ale vše se může hodně prodražit,“ řekl nám zdroj od pohřební služby s tím, že pohřeb tak obézního člověka je náročný jako dva pohřby najednou…

Mohlo by vás zajímat

Další články