Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pavel Trávníček o Popelce: Statečný sedlák a utajené těhotenství

Pavel Trávníček
Zdroj: pinterest.com
+ Další 3 fotografie
Popelka
Herec Pavel Trávníček (69) je nepochybně jedním z nejznámějších pohádkových princů. Všichni si ho jistě pamatují jako pohledného prince v punčoškách z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Pavel se o roli rozpovídal a prozradil pár detailů, o kterých nikdo neměl ani tušení.

Pavel Trávníček si zahrál v legendární pohádce zesnulého režiséra Václava Vorlíčka Tři oříšky pro Popelku a představil se nám v roli prince. Léta po natáčení se v pořadu Tenký led Dany Morávkové svěřil s několika pikantnostmi o Popelce.

Popelku nesleduje

První zarážející informací je, že když v televizi běží Tři oříšky pro Popelku, Pavel se nedívá. Nerad se sleduje na obrazovce, ale když jeho manželka pohádku o Vánocích pustí, vybaví se mu mnoho vzpomínek. "Mně se okamžitě vybaví strašná zima. Když Popelka, tak zima. Vidím Šumavu, minus dvacet pod nulou, my se tam drkotáme v punčocháčích a máme mokrý botičky," vyprávěl Trávníček.

Kaskadérské kousky a těhotná Hlaváčová

Tehdejší filmování rozhodně nebylo na takové úrovni, jako je tomu dnes. Filmové triky tedy musely být doopravdy. "Jak padne macecha do vody s kočárem a koňma? Byl tam jeden místní sedlák a řekl: 'Není třeba volat kaskadéry, já to udělám.' A skutečně se s tím kočárem rozjel a vjel do toho rybníka. Tehdy jsme ovšem nevěděli takovou důležitou věc, že Dana Hlaváčová, která hrála zlou Doru, byla v jiném stavu," prozradil pohádkový princ Pavel Trávníček.

Související články

Další články