Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pavel Trávníček (65) bude potřetí otcem! Puberťáka bude vychovávat v osmdesáti letech

Další potomek na cestě, gratulujeme!
Tak to vypadá, že se Pavel Trávníček (65) dočká na stará kolena dalšího potomka! Radostnou zprávu potvrdila deníku Aha! jeho nejnovější manželka Monika (30), která má za sebou první měsíc těhotenství. Na přelomu roku měla budoucí maminka nehodu na schodech a zvrtla si kotník, ale jinak je zdravotně úplně v pořádku.

Ještě před rokem musela Monika podstoupit potrat, protože miminku přestalo bít srdce. Tohle se bohužel stává během prvního trimestru každé páté mamince, proto nebyl důvod se o potomka nepokoušet dál. A tentokrát to vyšlo.

„Je nám úplně jedno, jestli to bude kluk, nebo holka. Skutečně nám jde o to, aby to bylo zdravé,“ raduje se Pavel Trávníček v deníku Aha! Z minulých vztahů má dva kluky, takže možná by to nějakou tu princeznu konečně chtělo!

Herec je prý na roli otce připraven a těší se. Jenomže je spíš ve věku dědečka, takže mu takový puberťák dá v osmdesátce pořádně zabrat. Ještě že má tak mladou manželku.

Mohlo by vás zajímat

Další články