Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pavel o show Svatba na první pohled: Dlouho jsem byl sám, Soudkyni Barbaru mi nabídl kamarád

Pavel o show Svatba na první pohled: Dlouho jsem byl sám, Soudkyni Barbaru mi nabídl kamarád
Zdroj: TV Barrandov / TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
vysvětlení
V nedávné době diváky show Svatba na první pohled rozlítila informace, že Pavel Dlesk a Radek Stöber se už v televizi objevili. Zatímco první zmíněný ženich hrál v Soudkyni Barbaře, druhý pak v Nebezpečných vztazích. Radek už své působení v pořadu vysvětlil a řekl, že šlo jen o přivýdělek. Nyní se vyjádřil i Pavel.

Dva ženichové z experimentální reality show Svatba na první pohled se ocitli pod palbou kritiky poté, co diváci zjistili, že už se na obrazovkách objevili. Mnozí si mysleli, že když hráli v pořadech Nebezpečné vztahy a Soudkyně Barbara, i v nové show mají jen role a nejsou opravdovými účastníky, nýbrž jen herci. Oba se jali k těmto spekulacím vyjádřit.

Radek na sociální sítě napsal, že role v Nebezpečných vztazích pro něj byla jen rychlým přivýdělkem a do Svatby na první pohled se přihlásil sám, protože věřil, že mu odborníci najdou skutečnou lásku a show je pro něj srdeční záležitostí.

Zdálo se, že Pavel bude ohledně své herecké zkušenosti mlčet, ve středu se ale také vyjádřil. „Jednou jsem si zahrál v Soudkyni Barbaře. Žil jsem tou dobou v zahraničí a právě se chystal na návštěvu do Čech, když mi volal kamarád, jestli si nechci přivydělat, a předal mi číslo na casting tohoto pořadu. Řekl jsem si proč ne, dobrá brigáda... Je to už pět let. Do Svateb jsem se ale přihlásil proto, že jsem chtěl potkat ženskou do života. Už dlouho jsem byl sám,“ napsal na Instagram.

Odpuštění

Pod příspěvky Pavla i Radka začali psát diváci. Někteří z nich sice o věrohodnosti jejich slov přesvědčeni nejsou, jiní jim ale v komentářích odpouštějí a oceňují, že se k odhalení jejich dřívějšího televizního působení vyjádřili. Jaký z nich máte pocit vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy