Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pavel Nový promluvil o své paní Columbové: Nemá ráda červenou, vysvětloval záhadně

+ Dalších 5 fotografií

O své profesi dokáže mluvit hodiny, pokud jde o soukromí, je Pavel Nový (74) skoupý na slovo. Se svou ženou Jaroslavou je šťastně ženatý přes padesát let, společenské akce ale obráží zcela sám. Nyní oblíbený herec redakci eXtra.cz prozradil, proč se jeho milovaná žena vyhýbá společnosti. 

Má za sebou sice stovky rolí, v nové pohádce Největší dar si ale Pavel Nový poprvé za svou letitou kariéru střihl roli boha. A přestože právě on ve čtvrtek večer zářil na červeném koberci, byl tam zcela osamocen. Jeho žena Jaroslava, se kterou žije přes padesát let, ho opět nedoprovázela.

Tajemná paní Columbová

“Moje žena nemá ráda červenou,” vysvětloval redakci eXtra.cz absenci své partnerky herec. “To je jeden z důvodů, proč nechodí na červený koberec,” dodal rychle herec, který před časem expres.cz přiznal, že jeho manželka jednoduše netouží po pozornosti, což on kvituje, protože doma nemusí řešit práci a chodí si tam doopravdy odpočinout.

To potvrdil i v rozhovoru pro naši redakci. "Na mém představení byla během našeho manželství asi třikrát. Myslím si, že je to dobře, nechceme se doma bavit o práci. Doma máme jiné řeči a hlavně dříve jsme měli na práci úplně jiné činnosti než vést hovory, natož o divadle nebo o filmu, a musím vám říci, že to bylo mnohem příjemnější…," sdělil nám před časem herec, který se doma na své filmy nedívá. Nemá totiž jak.

“Nemáme doma televizi, takže si nic nepouštíme. Bydlíme na venkově. Za humny máme les, přes zahrádku vyjdeme na koupaliště a do hospody je to také blízko,” pochlubil se Nový, kterého jsme se zeptali, zda jeho herecký talent po něm zdědila alespoň milovaná vnoučátka.

Vnoučata herectví neláká

“Vnoučata o film zájem nemají. Vojta i Eliška jsou hokejisti,” vysvětlil herec, který na premiéru dorazil typicky v kraťasech. Ve videorozhovoru si můžete pustit, jak začal s otužováním, které v té době ale nebylo jen módním trendem kvůli fotce na sociálních sítích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy