Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pavel Novotný se pustil do luxusní psí stravy v krabičkách! Dokážete tohle s jídlem pro svého miláčka?

Pavel Novotný prohrál v rámci redakce sázku a musel se pustit do krabičkové stravy pro psy našeho inzerenta. Protože je to strava luxusní, šel skoro na jistotu.

Health for dog je krabičková strava pro psy, a nebýt krabičková, náš šéfredaktor do toho asi nejde.

Ale protože se jedná o produkt vařený v páře z čerstvého masa, zeleniny, ovoce a vitaminů, prostě se do ní pustil, ostatně přeci byste nedali vašemu hafanovi něco, co byste sami nesnědli, že ano.

Jestli Pavla něco definitivně přesvědčilo, tak web a Facebook produktu, který nabízí pohodlné a efektivní řešení stravování vašeho pejska. Podle něj totiž výrobce nepoužívá žádné vedlejší živočišné nebo odpadní produkty, konzervanty, stabilizátory, barviva ani dochucovadla, a tak mohl předvést to, co uvidíte ve videu.

Produkt Health for dog nezaujal jen Novotného, mezi jeho nadšené zákazníky patří například moderátorka Míša Ochotská (30) a její pes Charlie. A zřejmě už i Pavel Novotný (34), kterému to chutná.

Řekněte, uděláte to samé s tím, co dáváte svému psovi vy? Přemýšlejte o tom. A mrkněte na produkty Health for dog, je to vážně hodně zajímavé!

Už jste se někdy setkali s podobným produktem? Znáte výhody krabiček pro psy? Mrkněte se sem!

Mohlo by vás zajímat

Další články