Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pavel Nedvěd znovu ukázal mladou přítelkyni: Lucie od koní žertovala s Marešem

Instagram L. Mareše
Zdroj: Instagram L. Mareše
+ Dalších 14 fotografií
velká akce
Bývalý fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd (47) žije v Itálii, ale do Česka se vrací velmi rád. Naposledy se objevil na luxusní svačince ve společnosti slavných lidí ze sportovního i společenského světa. Dobře si popovídal například s moderátorem Leošem Marešem (44). Mnohé fanoušky Pavla Nedvěda překvapí, že po jeho boku se objevila znovu půvabná Lucie Anovčínová (24).

Zdálo se, že Lucie Anovčínová okouzlila Pavla Nedvěda jen na jedno léto. První snímky nesourodé dvojice se objevily před rokem. Vypadalo to na krátkou ale intenzivní romanci. Nedvěd se objevoval na společenské akci se slečnou, jejíž velkou láskou jsou koně.

Pak to chvíli podle italských novinářů vypadalo, že Pavel Nedvěd se vrátil k manželce Ivaně. Ze svých rodičů měla v tu chvíli velkou radost také krásná dcera Ivanka. Pavel a jeho manželka se objevili na večírku a zdálo se, že krize je zažehnána.

Lucie Anovčínová znovu hladí Nedvěda

Jenže rok uplynul a ruka Lucie Anovčínové zase hladí Pavla Nedvěda po zádech. Fotky, které na svém Instagramu zveřejnil moderátor Leoš Mareš (44), jsou dosti výmluvné. Nedvěd vzal Lucinku na brunch na lodi Grand Bohemia. "Čekala nás 4hodinová plavba po Vltavě plná úžasných pokrmů a překvapení. Brunchové menu obsahovalo 10 chodů," popsal program právě Mareš.

Kromě Mareše a jeho partnerky Moniky, se na lodi skvěla bavila například fotbalová legenda Ivan Hašek. Zpět ale k Nedvědovi.

Fanynky sledující nové fotky se shodly, že po boku mladé krásky jen kvete. "Pavel Nedvěd je snad ještě krásnější než zamlada," píše jedna z obdivovatelek. Druhá s ní souhlasí, ale naznačuje, zda by se Pavel raději neměl věnovat manželce. "Je to mladice, ale manželce se nevyrovná," zní další hlas. Tak uvidíme, kterou z žen vezme Grande Paolo na večeři příště.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy