Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pavel Nedvěd tajil mladou přítelkyni tři měsíce: Fotografové mysleli, že je to jeho dcera

Zdroj:
+ Dalších 15 fotografií
život fotbalisty
Mohla by být jeho dcerou a vlastně jí je i hodně podobná. Řeč je o Lucii Anovčínové (23), křehké dívce, která okouzlila srdce legendárního fotbalového špílmachra Pavla Nedvěda (46). Současný viceprezident Juventusu Turín je známý tím, že celý život řešil jen rodinu a fotbal. Nedávno se mu ale do cesty připletla energická blondýnka. Podle našich informací Pavel nový vztah dokázal tajit. Mnozí fotografové si totiž novou známost pletli s Nedvědovou dcerou.

Co spojuje Lucii Anovčínovou a dceru legendárního fotbalisty Ivanu Nedvědovou. Možná nic, ale při bližším pohledu poměrně dost. A to nejen skutečnost, že Lucie zamotala hlavu jejímu otci - oba tak mají city pro jednoho muže.

Obě dámy rozhodně spojují ale i české kořeny. Nebo třeba i stejná barva vlasů... Obě milují cestování, setkávání s kamarády, obě jsou zadané - v případě Lucie to je tak, že má oči jen pro Ivanina tatínka Pavla. Obě nedají dopustit na svou rodiny. „Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Je jako sestra, kterou jsem nikdy neměla, nejlepší a nejupřímnější kamarádka, jakou jsem našla. Hravá a zábavná máma, kterou by všichni chtěli. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš, snad proto, že jsme všechno dělaly společně. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší,“ napsala Ivanka ve stories.

Lucie je zaměřená na své hobby, za které vděčí rodičům... A má jasné cíle. „Dobře studovat, aby měli rodiče radost a dále mě podporovali v mém náročném hobby,“ uvedla pohledná Lucie.

Jak Lucie, tak Ivana mají i velmi podobné postavy. Jsou to zkrátka holky jako lusk. A když dojde řeč na sport, tak je zajímavé i to, že obě rády jezdí na koni... Lucie závodně, Ivana rekreačně, jak je patrné ze snímku.

Obě dívky by mohly být těmi nejlepšími kamarádkami, které by si klidně mohly říkat, že jsou jako sestry. Jenže... Luciino srdce bije pro tatínka Ivany - Pavla Nedvěda - a to je právě to, co je rozděluje.

O tom, že Pavel Nedvěd, pro kterého byla vždy rodina vším, ztratil v posledních týdnech rozum, se řeší i mezi fotbalisty, ale i jeho kamarády. "Mezi kluky z bývalého nároďáku se to ví už dva až tři měsíce. Nikdo tomu ze začátku nechtěl věřit. Pavel je opravdu zamilovaný a nevidí napravo, nalevo. On žil vždy život jen pro fotbal a rodinu, takže teď si možná něco vynahrazuje a Lucii zcela propadl," řekl eXtra.cz zdroj z fotbalového prostředí.

Vtipné je, že Pavel svůj nový vztah ani nemusel moc tajit. Fotografové si totiž dlouho mysleli, že Pavel si vyrazil s dcerou! Tak moc si obě dívky jsou podobné.

Uvidíme, co bude dál. Skuteční kamarádi neví, zda Pavel nyní dobře dělá. Přeci jen může kvůli románku přijít o něco, co roky tvrdě budoval.

Související články

Další články