Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pavel Nedvěd se zlobí: Tvrdíkovi Číňané mi dluží 15 000 000 korun

Na spor upozornila Česká televize.
Zdroj: reprofoto ČT
Slavná fotbalová hvězda má problém s čínskou společností CEFC, kterou v Česku zastupuje Jaroslav Tvrdík. Pavel Nedvěd tvrdí, že mu Čínané dluží 600 tisíc eur, což je přibližně 15,6 milionu korun.

Pavel Nedvěd uzavřel smlouvu, že do Číny pojede propagovat fotbal. Mělo se jednat o dvě návštěvy. Pavel Nedvěd tvrdí, že své povinnosti splnil, ale že čínská strana mu nezaplatila, co měla. Na spor upozornila Česká televize.

„Obsahem této smlouvy byla propagace CEFC v Čínské lidové republice včetně dvou návštěv Pavla Nedvěda v Číně,“ uvedl fotbalistův právní zástupce Bronislav Šerák, který začal dluh vymáhat.

Zástupce CEFC v Česku Jaroslav Tvrdík ale uvedl, že Nedvědovi nic nedluží. „Máme dvě smlouvy na plnění ze strany Pavla Nedvěda. Z jedné jsme plnili 100 procent a u druhé jsme připraveni poskytnout plnění ve výši 50 procent, protože prostě plnění v celém rozsahu smlouvy nebylo poskytnuto,“ uvedl pro ČT Tvrdík. Více celý spor komentovat nechtěl.

Nedvěd i jeho právník ale trvají na tom, že žádné peníze od CEFC nedostali. V září se rozhodne, zda se celý spor bude řešit u soudu.

Související články

Další články