Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Pavel Nedvěd se s návštěvou vlasti nemazal. Přistál, zapózoval a fofrem pryč!

Pavel Nedvěd
Zdroj: Ivan Kahún

Fotbalový mág Pavel Nedvěd (40) opět přesvědčil, že je profík a expert na rychlonávštěvy rodné vlasti. Přestože má spoustu práce ve vedení klubu Juventusu Turín, za který několik let hrál, přiletěl na otočku do Prahy, kde měl nasmlouvané povinnosti, rozuměj dostal ranec za to, že dorazí, nebo se z toho sponzorovi fakt nešlo vymluvit.

Nedvěd se loni zúčastnil Pražského mezinárodního maratonu, a jak prohlásil na tiskovce, i letos se chce zúčastnit jedné ze sérií tohoto běžeckého klání.

Při této příležitosti Nedvěd představil speciální obuv Adidas Boost, která by mu měla běh zpříjemnit, a my už konečně pochopili, že i do toho maratonu nepůjde Nedvěd jen tak z plezíru, ale protože musí.

Jako vyhlášená poctivka si ale na fyzickou disciplínu věří: „Budu teď trénovat na dubnový půlmaraton v Praze a doufám, že se mi podaří dosáhnout dobrého výsledku,“ prozradil originálně držitel Zlatého míče. Po skončení akce se bývalý fotbalista odebral do centra hlavního města, kde rozdával podpisy, a hned poté nasedl do letadla, které ho po necelém dni stráveném v Praze odneslo opět do Itálie.

Tak zase někdy, Pavle, a klidně doraž i jen tak nezištně, pokecat a tak.

Související články

Další články