Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pavel Nedvěd promluvil o milence i manželce: V ženách se nevyznám, říká

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
RODINA
Je to pár měsíců zpět, kdy vyšlo najevo, že fotbalová legenda Pavel Nedvěd (47) nežije spořádaným rodinným životem se svou manželkou Ivanou. Pavel se začal scházet s mladičkou koňařkou Lucií Anovčínovou (23). Teď se ale vše změnilo, když si začátkem týdne opět vyrazil s manželkou. Začalo se dokonce mluvit o návratu k rodině.

Manželství Pavla Nedvěda se v polovině prázdnin otřáslo v základech. Kolem jeho údajného románku s Lucií Anovčínovou se strhl obrovský mediální rozruch. Aby také ne, když se Pavel vždy hrdě hlásil ke své rodině a dlouhá léta neznal nic jiného než ji a fotbal. S manželkou Ivanou žil celých 25 let. Narušení manželství nesly samozřejmě těžce i Nedvědovy děti. Především dcera Ivana (22), která se jednoznačně postavila za maminku.

Pavel a Ivana Nedvědovi si ale v pondělí vyrazili na vánoční večírek Juventusu, kde je Grande Paolo viceprezidentem A fotbalová legenda udělala obří radost své dceři... Ta si totiž sdílela na svůj Instagram snímek rodičů. „Match made in heaven,“ napsala pod snímek dcera Ivanka (22), což se dá přeložit jako: Manželství stvořené v nebi.

Nedvěd ve čtvrtek přiznal v televizním rozhovoru, který poskytl jako ambasador při návštěvě Číny, že ženy mu pořádně zamotaly hlavu a že je pochopit je nemožné. Místní reportér mu totiž položil otázku: „Myslí si Pavel Nedvěd, že se vyzná v ženách?“ A odpověď Pavla byla jasná: „Ženskejm nerozumí vůbec nikdo...“ usmíval se fotbalový talent, kterému podle všeho jeho avantýru s mladou milenkou manželka odpustila.

Související články

Další články