Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Pavel Nedvěd potěšil svou dceru: Vyrazil si s manželkou Ivanou, milenka je zřejmě minulost

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
LÁSKA
Vypadá to, že Pavel Nedvěd (47), který se nedávno spustil s mladou Lucií (24), se drží pořekadla, že stará láska nerezaví. Alespoň pro jeden velký turínský večer. Pavel a Ivana Nedvědovi si totiž v pondělí vyrazili na vánoční večírek Juventusu, kde je Grande Paolo viceprezidentem. A fotbalová legenda udělala obří radost své dceři...

Vypadá to jako pohádka… Není to tak dlouho, co svět oblétla zpráva, že někdejší fotbalový talent rozbil rodinu a začal zahrnovat svou láskou parkuristku Lucii Anovčínovou. Tehdy to působilo, že Pavel se zamiloval a jeho city pohřbí to, co roky budoval – rodinu.

„Match made in heaven,“ napsala k čerstvé fotce rodičů dcera Ivanka (22), která se pochlubila na Instagramu snímkem, jak táta s mámou si vyrazili na večírek. Její slova se dají přeložit jako: Manželství stvořené v nebi.

Když se objevila informace o tom, že Pavel randí s mladou Lucií, jeho dcera na svém Instagramu uvedla, že má nejlepší mámu na světě. „Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší."

Nedvěd vždy tvrdil, že rodina je nade vše. Věřme, že snímek, který jeho dcera sdílela, je potvrzením, že to myslel vždy vážně a svou rodinu si udrží.

Související články

Další články