Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pavel Nedvěd má třiadvacetiletou přítelkyni. Manželku opustil kvůli krásce od koní

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
rodina v ohrožení
Fotbalista Pavel Nedvěd (46) vždy tvrdil, že rodina je pro něj všechno. Dokonce to psal i do své autobiografie, jak manželku Ivanu (45) miluje a po jiných nekouká. Pak ale potkal třiadvacetiletou holku od koní a vše je pryč. Hlavu mu zamotala Lucie Anovčínová.

Byl to jeden z nejpevnějších párů, jaké Česko zná. Jenže to už neplatí. Objevily se zprávy, že Pavel Nedvěd začal randit s třiadvacetiletou Luckou. "Jsou opravdu spolu. Pavel opustil rodinu a randí s Lucií," uvedl zdroj webu Blesk.cz.

Vznikly dokonce první fotky. Pavel a Lucka si došli na parkurové závodiště v londýnské čtvrti Chelsea. Lucie je totiž nadšená jezdkyně a Pavlovi jistě jednou předvede dokonalou jízdu.

Někdo si mohl myslet, že vedle Nedvěda sedí jeho dvaadvacetiletá dcera Ivanka. Jenže je to jinak. V hledišti se k fotbalové legendě tulila Lucie Anovčínová, která kamarádí třeba s Petrou Minářovou, která také propadla koním.

Podle Blesku je Nedvědův vztah čerstvý. Na jaře byl ještě s manželkou. Pak si ho ale podmanila rodačka z Lužic u Hodonína, kde vychodila stavební průmyslovku. Tak uvidíme, zda je to jen dočasné poblouznění, nebo Pavel manželku ze života vyškrtne zcela.

Související články

Další články