Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pavel Kříž slaví 59. narozeniny s Kijonkovou: Co se stalo s jeho první ženou Bonnie?

Pavel kříž s manželkou.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Výročí
Brněnský rodák Pavel Kříž dnes oslavuje 59. narozeniny. Představitel známé postavy z Básníků Štěpána Šafránka je velký tajnůstkář, co se týče soukromí a vztahů, ale letos bude slavit se svou manželkou Jolanou (44). Dříve byl ženatý s Bonnie Glover, ale dlouhý čas se nevědělo, jak to s nimi vypadalo...

Herec Pavel Kříž má na svém kontě už mnoho rolí. Objevil se v nekonečném seriálu Ulice, fanoušci pohádek jej mohou znát jako statečného kováře, ale nejvíce se proslavil díky roli Štěpána z Básníků. Sám herec je podruhé ženatý, ale dlouho se nevědělo, kde je jeho první žena Bonnie Glover.

Osudové ženy Pavla Kříže

V současné době je jeho manželkou Jolana Křížová rozená Kijonková. O patnáct let mladší žena nahradila jeho tehdejší choť a byli spolu vídáni už zhruba před třemi roky. Kříž kolem roku 1987 emigroval do Velké Británie a odtud později do Kanady. Ve Vancouveru vystudoval psychoterapii a herectví se nějaký čas vůbec nevěnoval.

Po návratu zpět do Čech se k herectví znovu vrátil. V Kanadě poznal svou první ženu, filmovou animátorku Bonnie, ta však zemřela a v posledních zhruba třech letech byl Kříž vídán právě s Jolanou, se kterou se tajně oženil. Na loňském karlovarském festivalu totiž neutajil lesknoucí se snubní prsten.

Na to, jak šel čas se Štěpánem z Básníků, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články