Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pavel Kříž a jeho utajená svatba: Lásku si schoval jen pro ty nejbližší

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
gratulujeme
Fenomenální herec Pavel Kříž (58), který proslul především díky filmům o básnících režiséra Dušana Kleina, se oženil. Vzal si o patnáct let mladší přítelkyni Jolanu, se kterou se poslední dva roky ukazoval ve společnosti. A je šťastný. Ke svému soukromí se vyjadřuje výjimečně. Nyní vysvětlil, proč se o velké události podělil jen s nejbližšími.

Když se Pavel Kříž postaví před kameru, je to záruka, že půjde o kvalitní dílo. O jeho talentu se totiž popsaly stohy papíru. Pavel Kříž si ale důkladně hlídá své soukromí a i to je důvod, proč o jeho svatbě prakticky nikdo nevěděl.

Teď promluvil pro eXtra.cz a uvedl věci na pravou míru. Není se čemu divit, lásku si střeží jako oko v hlavě. Má rád své soukromí a nechce nikomu popisovat své pocity, které jsou naplněny obrovskou láskou. "O své soukromí se s veřejností nedělím, vždyť to víte... Nevyjadřuji se nikdy. Tedy kromě svých nejbližších," vysvětlil s úsměvem redaktorovi eXtra.cz oblíbený herec a z jeho hlasu bylo patrné, že je šťastný, zamilovaný a skvěle naladěn.

Představitel Štěpána Šafránka z Básníků se objevil na karlovarském festivalu, kde si všichni všimli jeho lesknoucího se prstýnku na jeho prsteníčku. Kdyby se ve Varech neobjevil, ještě dlouho by tak nikdo o jeho svatbě, která musela patřit mezi ty velmi krásné, nedozvěděl - kromě nejbližších.

Všichni tak skvělému herci unisono přejí, aby ho v životě po boku jeho vyvolené nádherné ženy provázelo jen štěstí.

Související články

Další články