Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pavel Kikinčuk slaví 60. narozeniny: Takhle se on i další herci ze Slunce, seno změnili

+ Dalších 9 fotografií
galerie
Pavel Kikinčuk slaví své 60. narozeniny. Do povědomí lidí se dostal jako Šimon Plánička z trilogie Slunce, seno. Od té doby se hodně změnil a někteří diváci by ani nepoznali, že je to skutečně on. Stejně tak se změnili ale i další herci.

Od natočení prvního dílu trilogie Slunce, seno uplynula už spousta let. Snímek Slunce, seno, jahody vyšel v roce 1983 a všichni herci, kteří v něm tenkrát hráli, se od té doby výrazně změnili. Někteří bohužel už ani nejsou mezi námi.

Pavel Kikinčuk, který si v trilogii zahrál Šimona Pláničku, dnes slaví své 60. narozeniny. Od té doby si zahrál ve spoustě dalších filmů a seriálů, naposledy pak ve snímku Ostravak Ostravski. Už zdaleka to není ten mladíček, kterého každý rok při vysílání kultovních komedií vídáme na obrazovkách, v 60 letech ale vypadá velmi dobře.

Jak dnes vypadají Venca, Blažena a další? Na proměny herců ze Slunce, seno se podívejte do galerie. Kdo podle vás s přibývajícím věkem vypadá nejlépe?

Mohlo by vás zajímat

Další články