Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Pavel Callta odhalil ve Varech novou partnerku: Připravuje se na roli otce?

S krásnou brunetkou si procházel Vary.
Zdroj: Jiří Masojídek / eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
láska

Zpěvák Pavel Callta (33) vystoupil v rámci festivalu v Karlových Varech se svou kapelou a roztančil celé město. Na slavnostech není pouze kvůli práci, ale přijel i za zábavou. Ač redakci eXtra.cz řekl, že je ve Varech pouze s kamarádem, byl spatřen, jak si vykračuje ruku v ruce s půvabnou brunetkou, která bude zřejmě jeho novou přítelkyní. Podívejte se, jak to novému páru sluší.

"Jsem tady do pátku, pracovně i za zábavou. Zejména tady mám koncert. Pokud jde o doprovod, jsem tu s kámošem, se kterým si dám určitě i drink," řekl zpěvák Pavel Callta redakci eXtra.cz den předtím, než byl v Karlových Varech našimi fotoreportéry spatřen, jak si užívá procházku kolonádou po boku krásné brunetky, se kterou se držel za ruku, a tak jde zřejmě o jeho novou lásku.

V létě pak Pavla čeká nejen koncertování, ale i odpočinek. Zda během něj představí světu svou partnerku, je otázkou. "V létě poletím na Sardinii, takže si mezi koncerty i vydechnu. Na delší dobu bych chtěl vyjet až po sezóně."

Připravuje se na roli otce?

Callta má rodinu na Moravě, kam se velmi rád vrací. Dokonce si užívá i roli strýce, při které ho dokonce napadá, že je to dobrý trénink do budoucna, až si bude chtít založit rodinu.

"Filípek měl tři roky, takže si to užívám. Je to boží človíček a dobrý trénink na roli tatínka do budoucna. Ale zatím se nepřipravuji, je to jen dobrý trénink," vysvětlil s úsměvem a slovy, že se fanoušci mohou dokonce těšit na jeho pátou desku, na které pracuje, a na nový singl.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy