Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pavel Berky z MasterChefa: Vymyslel vlastní sendvič, kazí mu to koronavirus

Zdroj: Eva Koželoužková
+ Další 4 fotografie
smůla
V předminulé výzvě v soutěži MasterChef zvítězil módní návrhář Pavel Berky, který si za nejlepší snídani vysloužil možnost podávat svůj vlastní sendvič v Bageterii Boulevard. Pavel dorazil do jedné z poboček BB na Národní třídě a sám zákazníkům svůj výherní sendvič nabízel. Kvůli vyhlášené karanténě se ale tato pochoutka k mnoha lidem nedostane, jelikož oblíbená restaurace musela zavřít 24 svých poboček.

Slovenský módní návrhář, který má vášeň pro módu i gastronomii, vyhrál předminulý týden snídaňovou výzvu v soutěži MasterChef Od pátku 13. se jeho vítězná bageta začala v Bageterii Boulevard podávat.

Aktuální situace okolo koronaviru mu však nepřeje. Bageterie Boulevard musela zavřít 24 poboček po ČR. Může se tedy stát, že někteří fanoušci a diváci, kteří by rádi sendvič ochutnali, se do oblíbeného bistra nedostanou. Ale Pavel zůstává optimista...

Líbivý design

Světoznámý československý návrhář Pavel Berky našel spojení mezi svými dvěma koníčky – módou a vařením. Pavel je v první řadě designer, což se podepsalo i na sendviči, který když uvidíte, prostě na něj dostanete chuť. Design sendviče však není to jediné, kde se Pavlovi podařilo spojit módu s gastronomií.

Vynikající chuť

Sendvič se skládá z kváskového chleba namazaného rozmarýnovým máslem, pečené cibule, choriza a slaniny v datlovém sirupu, která perfektně spojuje slanou a sladkou chuť obou surovin. To vše je doplněno o originální avokádovo-brynzovou pomazánku, ta představuje další spojení exotičtější chuti v podobě avokáda a tradiční slovenské brynzy doplněné koprem a kozím kefírem.

Související články

Další články