Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pavel Berky z MasterChefa ukázal přítele: Hudebník Matěj spolupracoval s Ivetou Bartošovou

Pavel Berky s přítelem se skvěle doplňují.
Zdroj: Archiv Matěj Pardus
+ Dalších 6 fotografií
láska
Účastník kulinářské show MasterChef Pavel Berky se probojoval svým umem a nápaditostí až do finálové šestky. Kromě vaření v kuchyni MasterChef si vyzkoušel i přípravu vlastního sendviče v Bageterii Boulevard. Pavlovi coby módnímu návrháři nechybí cit pro detail a estetiku. Teď ukázal životního partnera Matěje, se kterým sdílí mimo jiné i vášeň pro vaření.

V soutěži, kde jde každým dílem více do tuhého a často v nich dochází k výbuchům emocí, není příliš prostor pro soukromí. I když se Pavel Berky rozhodně netají tím, že žije s mužem, na bližší představování není v kulinářské show čas.

S přítelem se skvěle doplňují

Proto se Pavel rozhodl představit přítele Matěje Parduse skrze sociální síť. "Hodně se mě ptáte na mého Matěje. Vedle toho, že mi hodně pomáhá se vším kolem mé značky a vaření, je také hlavně zpěvák a choreograf," začíná s výčtem aktivit svého přítele Pavel. "Když jsme se seznámili, tak spolupracoval např. s Ivetou Bartošovou," pokračuje Pavel.

Jeho přítel Matěj je nejen choreograf a zpěvák, ale také textař a influencer. S již zmíněnou Ivetou Bartošovou nazpíval jednu z jejích posledních písniček. Aktuálně prý Matěj boduje s novým singlem "Jsem mnou".

Kluky nespojuje jen vášeň pro vaření, rádi spolu i cestují a sportují a Matěj rád propaguje módní kousky z Pavlových kolekcí. Zdá se, že tito dva do sebe zapadají jako puzzle a skvěle se vzájemně doplňují.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy