Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Pavel Berky z MasterChefa potkal pravou lásku: Partneru Matějovi poslal dojemný vzkaz

Zdroj: Archiv Pavel Berky, TV Nova
+ Další 2 fotografie
vyznání
Účastník kulinářské show MasterChef Pavel Berky (34) je štěstím bez sebe. Kuchařskou soutěž sice nevyhrál, ale vyhrál mnohem větší poklad, a to svou lásku, partnera Matěje Parduse, vedle kterého září štěstím. Důkazem je i nový snímek, prostřednictvím kterého poslal Matějovi dojemný vzkaz.

V kulinářské soutěži MasterChef se probojoval Pavel Berky až na neuvěřitelnou třetí pozici. Kromě excelentního kuchaře je Pavel Berky i módní návrhář, kterému nechybí cit pro detaily a estetiku.

Pavel se netají tím, že našel zalíbení v mužích a svého životního partnera, úspěšného hudebníka Matěje, rád ukazuje na svých sociálních sítích. „Když jsme se seznámili, tak spolupracoval např. s Ivetou Bartošovou,“ svěřil se dříve Pavel o kariéře jeho vyvoleného.

Pravá láska jako největší životní výhra

Tentokrát s ním zveřejnil černobílý snímek s dojemným vzkazem, který míří právě na jeho partnera Matěje. „Jak poznáte pravou lásku? Pro mě to je každý den, který prožiju po boku člověka, kterému se můžu se vším svěřit, se kterým se navzájem podpoříme v našich snech, cestách, úspěchu i neúspěchu a který mi i po více než osmi letech stále dokáže vykouzlit upřímný úsměv na rtech,“ svěřil se. „A to i po ránu, což nebývá vždy jednoduché,“ dodal Pavel úsměvně.

Z krásného snímku láska a štěstí přímo srší, není divu, že se Pavlovi fanoušci nezdrželi pěkných slov. „Jste boží, taky takového jednoho mám, už 16 let, je to dar,“ píše jedna z fanynek. „Tolik lásky na jednom obrázku a popisek netřeba slov, jste zlatí,“ dodává další.

Související články

Další články