Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pavel Berky o rodinné výzvě v MasterChef: Spadl nám kámen ze srdce, že Pavlína nevypadla

Pavel neztrácí optimismus.
Zdroj: Eva Koželoužková
+ Dalších 5 fotografií
MasterChef
Poslední vysílaný díl televizní show MasterChef byl jedno velké drama. Již na počátku trojice porotců informovala šest finalistů, že jeden z nich soutěž opustí. V okamžiku, kdy měla finalistka Pavlína Lubojatzky odložit zástěru, se ale pravidla změnila. Naštvaní diváci se tak nebáli celou soutěž drsně zkritizovat. K tomu se exkluzivně redakci eXtra.cz vyjádřil finalista Pavel Berky.

Rodinná výzva v kulinářském pořadu MasterChef vyburcovala diváky k nepříčetnosti. Finalisté soutěže tentokrát vařili se svými rodinnými příslušníky. Porotci však od samého začátku tvrdili, že i přesto jeden z nich kuchyň opustí. Ve chvíli, kdy ale před porotou jako jediná stála Pavlína, tříčlenná porota nakonec změnila své rozhodnutí a do dalšího kola se tak dostali všichni.

Finalista Pavel Berky redakci eXtra.cz prozradil, že s plány porotců nebyli vůbec obeznámeni. „Nevěděli jsme, že se nakonec nebude vyhazovat. Trochu jsme to ale tušili, protože v rodinných výzvách se nikdy nevyřazovalo,“ řekl. Na konci ale byli všichni soutěžící velice zaskočeni. „Ten moment, kdy tam Pavlína stála a porota se s ní loučila, jsme si doopravdy mysleli, že jde pryč. Nakonec jsme si oddychli a spadl nám kámen ze srdce,“ usmál se finalista.

Sledujícím pořadu se ale rozhodně neulevilo a poukazovali na to, že porotci Pavlíně nadržují. Na nepříliš oblíbenou finalistku se tak znovu svalila vlna kritiky. Pavel Berky ale v nečekané změně nevidí žádný problém. „Může to vyznít jako podvod na diváky, ale už několikrát byly výzvy, kdy porota něco řekla a pak se to změnilo. Myslím si, že je to úplně v pořádku. I režisér má právo na nějaké změny, které podpoří dramatičnost pořadu,“ zdůraznil a dodal, že diváci by soutěž neměli brát tak vážně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy