Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pavel Batěk se tajně rozvedl: Prožila jsem očistec, bála jsem se, abych uživila děti, říká jeho exmanželka

Pavel Batěk s dnes již bývalou ženou.
Zdroj: Profimedia
Rozvod

Na veřejnosti působili jako stabilní pár, ale opak byl pravdou. Herec Pavel Batěk (47) se v tichosti rozvedl se svou ženou Janou (31), s níž má dvě děti. Stejně nenápadně se k celé věci vyjádřila Jana na Instagramu, kde mluvila o velké bolesti.

Herec Pavel Batěk se s partnerkou, zvukařkou Janou, poprvé objevil na karlovarském festivalu v roce 2016 a nedlouho poté se vzali. Za rok se jim narodil chlapeček a následně i holčička.

Jak ale upozornil Blesk, pár se před časem rozvedl. Jak mnozí víte, už více než rok sdílíme domácnost jen takto ve třech. A já jsem teprve teď schopná o tom napsat pár řádků. Ne ani kvůli sobě, jako spíš kvůli někomu, kdo třeba právě teď nezažívá zrovna nejsvětlejší chvilky,“ napsala Jana v říjnu na svůj Instagram, kam připojila i fotografii se dvěma dětmi.

Našla sílu rozvod překonat

„Já sama jsem prožila minulý léto očistec. Stěhování do novýho bytu se dvěma malýma dětma, strach o to, jak děti rozvod a rozdělení rodičů zvládnou. Strach, abych je uživila a dala jim všechno, co budou potřebovat. A hlavně - abych se z toho sama nezbláznila a byla jim v tomhle blbým období co největší oporou,“ napsala ještě.

Připsala i to, že to byly právě děti, které ji držely nad vodou a kvůli nimž měla sílu všechno zvládnout. „Sílu všem, kdo jsou zrovna teď dole, ale i těm, kdo jsou nahoře. Život je houpačka, bohudík,“ ukončila.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy