Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pavel Batěk se tajně rozvedl: Prožila jsem očistec, bála jsem se, abych uživila děti, říká jeho exmanželka

Pavel Batěk s dnes již bývalou ženou.
Zdroj: Profimedia
Rozvod

Na veřejnosti působili jako stabilní pár, ale opak byl pravdou. Herec Pavel Batěk (47) se v tichosti rozvedl se svou ženou Janou (31), s níž má dvě děti. Stejně nenápadně se k celé věci vyjádřila Jana na Instagramu, kde mluvila o velké bolesti.

Herec Pavel Batěk se s partnerkou, zvukařkou Janou, poprvé objevil na karlovarském festivalu v roce 2016 a nedlouho poté se vzali. Za rok se jim narodil chlapeček a následně i holčička.

Jak ale upozornil Blesk, pár se před časem rozvedl. Jak mnozí víte, už více než rok sdílíme domácnost jen takto ve třech. A já jsem teprve teď schopná o tom napsat pár řádků. Ne ani kvůli sobě, jako spíš kvůli někomu, kdo třeba právě teď nezažívá zrovna nejsvětlejší chvilky,“ napsala Jana v říjnu na svůj Instagram, kam připojila i fotografii se dvěma dětmi.

Našla sílu rozvod překonat

„Já sama jsem prožila minulý léto očistec. Stěhování do novýho bytu se dvěma malýma dětma, strach o to, jak děti rozvod a rozdělení rodičů zvládnou. Strach, abych je uživila a dala jim všechno, co budou potřebovat. A hlavně - abych se z toho sama nezbláznila a byla jim v tomhle blbým období co největší oporou,“ napsala ještě.

Připsala i to, že to byly právě děti, které ji držely nad vodou a kvůli nimž měla sílu všechno zvládnout. „Sílu všem, kdo jsou zrovna teď dole, ale i těm, kdo jsou nahoře. Život je houpačka, bohudík,“ ukončila.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy