Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Patrik Paulis se po smrtelné autonehodě svěřil eXtra.cz: Parazitovat na smrti člověka je strašné!

Gábina už ví, že život je někdy hodně složitý.
Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
Známý plastický chirurg Patrik Paulis (46) prožívá velmi těžké chvíle. V pátek večer těžce havaroval, když se čelně srazil s jiným vozem. Nehoda si vyžádala lidský život. Redakci eXtra.cz poskytl Patrik Paulis exkluzivní vyjádření.

Vážná dopravní nehoda se stala na Příbramsku. Paulis při cestě na jih Čech mířil za partnerkou Gábinou Dvořákovou (28). Podle vyjádření policie chirurg v mírné pravotočivé zatáčce vjel do protisměru, přičemž se čelně srazil s jiným vozem. Řidič (+68) po nárazu zemřel, pro těžce zraněnou spolujezdkyni (44) musel letět vrtulník.

Paulis si sáhl na skutečné psychické dno. „Je mi hrozně líto té události. Ta nehoda se neměla stát,“ poskytl včera Paulis vyjádření pro eXtra.cz a bylo na něm znát, že je velmi otřesen. Navíc do celé věci slovně zasáhl i Noid, který je přesvědčený, že Gábina bude při Paulisovi stát.. "Je to strašná tragédie. Moc se modlím, aby přežila aspoň ta paní. Pokud bude mít vůli žít. Není to o milenci mé ženy, co mi rozvrátil manželství. To je o strašné události. Vím, že mu Gábina bude stát po boku, pevně ho podporovat. Pana Paulise čekají těžké časy. Určitě v tom nebyl úmysl, alkohol, drogy či něco jiného. Tomu nevěřím,“ uvedl včera zpěvák.

"Myslím si, že ve chvíli, kdy má člověk tragickou autonehodu, je strašné, že někdo dokáže mediálně parazitovat na cizím neštěstí a smrti člověka. Více se k tomu nebudu vyjadřovat, uvedl pro eXtra.cz Paulis. Je na něm znát, že ho celá tragická událost velmi zasáhla a mediální reakce některých lidí ho zaskočila.

Související články

Další články