Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Paul Walker by dnes slavil 45: Během tragické nehody se otce pokoušel dostat z pekla malý syn

Hollywoodský herec Paul Walker by dnes oslavil 45. narozeniny.
+ Další 4 fotografie
Hvězda filmové série Rychle a zběsile, zesnulý herec Paul Walker, by dnes oslavil pětačtyřicáté narozeniny. Od tragické autonehody, která se mu stala osudnou, letos uplyne již pět let. Nešťastná událost tehdy zasáhla celý svět - rodinu, kolegy i fanoušky. Spolu s Walkerem zemřel i jeho kamarád, který vůz řídil. A jeho malý syn byl u místa neštěstí jako první.

Paul Walker zahynul při havárii v roce 2013. Tehdy se svým kamarádem, automobilovým závodníkem Rogerem Rodasem mířili z charitativní akce konané na pomoc obětem tajfunu Haiyan. Rodas se ujal řízení, ale ve vysoké rychlosti ztratil nad vozidlem kontrolu a v klidné průmyslové části města Valencia v Kalifornii havaroval.

Když došlo k nárazu, automobil byl v podstatě rozpůlený. Prostor pro cestující vpředu se oddělil od části, kde byla palivová nádrž a motor. Walker byl zaseknutý mezi nimi. Měl zlomená žebra, klíční kost a paži. Kdyby vůz nezačal hořet, s největší pravděpodobností by přežil.

Rodas byl na místě mrtvý. U havárie byl přítomný i jeho osmiletý syn, který se snažil otce ven z hořícího auta dostat. Boj to byl ale předem prohraný a malý chlapec tak viděl na vlastní oči svého otce umírat v plamenech.

Paul Walker byl rodákem z kalifornského města Glendale, jeho matka byla modelka a otec podnikatel. Do povědomí diváků se poprvé zapsal snímkem Varsity blues v roce 1999. O dva roky později si zahrál v první části filmové série Rychle a zběsile. Svou úlohu Briana O’Connera si následně zopakoval i v dalších čtyřech dílech.

Mohlo by vás zajímat

Další články