Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Paul Walker by byl pyšný: Dcera Meadow vyrostla do krásy a jde v jeho stopách

Paul Walker by byl pyšný: Dcera Meadow vyrostla do krásy a jde v jeho stopách
Zdroj: archiv Meadow Walker
+ Dalších 10 fotografií
krása
Když Paul Walker roku 2013 tragicky zemřel, jeho dceři bylo pouhých 15 let. Z Meadow Walker (21) vyrostla krásná žena, na kterou by byl tatínek nepochybně pyšný. Pro hvězdu snímků Rychle a zběsile bylo velmi důležité věnovat se charitativní činnosti a dávat peníze potřebným. Meadow jde v tatínkových stopách a jeho přátelé z filmové série ji v tom plně podporují.

Smrt Paula Walkera zarmoutila celý svět, největší ztrátu ale nepochybně prožívala jeho dcera Meadow Walker, které v době jeho tragického skonu bylo pouhých 15 let. Na rozdíl od svých vrstevníků si neužívala krás i strastí puberty, místo toho se vyrovnávala se smrtí svého tatínka.

Paul za svého života velmi dbal na to, aby část jeho peněz šla na charitu. Velké částky věnoval na pomoc lidem, kteří byli zasaženi zemětřesením na Haiti v roce 2010. I proto po jeho smrti Meadow vybudovala charitativní organizaci The Paul Walker Foundation, která ctí jeho památku tím nejušlechtilejším způsobem.

Letos to bude už 7 let, co mladičká Meadow tragicky přišla o otce a o svůj největší životní vzor. Se ztrátou se stále vyrovnává, po jejím boku ale stojí Paulovi přátelé z filmů Rychle a zběsile. Vin Diesel je dceři svého nejlepšího kamaráda velkou oporou a v těžkých časech se mohou jeden druhému vyplakat na rameni.

Krása a rozum

Meadow Walker má na sociálních sítích spoustu fanoušků. Ti ji sledují nejen proto, že je dcerou Paula Walkera, ale že na rozdíl od většiny dnešních slečen na svůj profil kromě selfies dává i snímky a příspěvky, v nichž se snaží upozornit na nejrůznější globální problémy. Není pochyb o tom, že Paul by na ni byl velmi pyšný.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy