Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Paul Walker by byl pyšný: Dcera Meadow je nádherná, stihla se už i provdat

Dcera Paula Walkera: Meadow Rain je absolutně nádherná
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
Ta podoba

Dnes je to osm let od doby, kdy tragicky zahynul Paul Walker. Herec známý ze série Rychle a zběsile nezvládl rychlou jízdu v autě. Po sobě zanechal dnes již třiadvacetiletou dceru Meadow Rain Walker, která se letos dokonce i vdala. Svatební video pak sdílela na svém Instagramu.

Proslavilo jej Rychle a zběsile

Zesnulého Paula Walkera proslavila role Briana O'Connera v úspěšné sérii Rychle a zběsile. Na tuto roli se Walker, který miloval také surfování a vlastnil hnědý pásek v brazilském jiu-jitsu, opravdu hodil. Absolvoval mnoho řidičských a závodnických kurzů a sám natočil i řadu kaskadérských scén. Film se setkal s obrovským úspěchem a po dvou letech se v kinech objevilo jeho pokračování.

Rychlá jízda se mu stala osudnou

Dál se Walker objevil ve filmech jako Dárek z lásky, Gangsteři, Vehicle 19 či Hours. Víc už toho buhužel nestihl. V roce 2013 vydechl naposledy a to po hrozivé nehodě, které se stal obětí, když se vracel z charitativní akce. Rychlá jízda byla i na Walkera příliš. Jeho Porsche skončilo nabourané do stromu a herec srážku nepřežil.

Z dcery je mladá paní

Tehdy za sebou hollywoodský herec zanechal patnáctiletou dceru Meadow Rain Walker, z té se dnes stala třiadvacetiletá mladá paní. Za manžela si tento rok vzala herce Louise Thorntona-Allana. 

Svatba se konala v Dominikánské republice. Meadow se živí jako modelka, miluje jógu a zajímá se o akupunkturu a holistickou medicínu.

Související články

Další články