Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Patriku, nech Daru být, zastal se krásné zpěvačky její kolega: Co prohlásil?

Dara, nebo Jasmina? Ani fanoušci jasno nemají.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 85 fotografií
To, co mělo být přátelským rozchodem, se strhává v nechutnou válku slov. Rytmus (41) veřejně cukruje s Jasminou Alagič (29) a chová se tak, jako by snad sedm společných let s Darou Rolins bylo ztrátou času. A jeho slova už málokoho nechávají chladným. Nejen Daru, ale i její některé kolegy. Redakce eXtra.cz získala exkluzivní vyjádření Davida Biska, zpěváka, který působil v jejím týmu a teď se zpěvačky před Rytmusem zastal.

Co se aktuálně mezi expartnery děje, už zachází za hranici dobrých mravů. „To, kdy a kde jsme se poprvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil,“ vyřkl Rytmus a jeho slova pořádně vykolejila Daru, která si nenechala nic líbit. „Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď,“ svěřila slovenskému listu Nový Čas.

A mnozí se aktuálně přidali na stranu Dary, protože to, co Rytmus dělá, je po sedmiletém vztahu opravdu nechutné. A navíc k tomu ještě přidal směrem ke své ex: „V první řadě začni žít svůj život a nestarej se do cizích životů. Zameť si před vlastním prahem a neplýtvej energií na cizí lidi, je to nepodstatné,“ napsal rapper na Instagram.

Do věci se ale teď vložil i bývalý člen Dařina týmu, zpěvák David Bisek, o jehož přátelství s krásnou zpěvačkou se popsaly stohy papíru. Přestalo se mu líbit, co je schopen Rytmus své expartnerce dělat. A tak mu vzkazuje: Rytmusi, přestaň!

„K cizím vztahům se nevyjadřuji a ať si každý dělá, co chce. Ať se lidi milují nebo rozchází… To je přirozený, ale tohle mě teda dostalo… Nekorektní chování nejvyššího levelu, co jsem viděl na tom Instagramu. Nestačím se divit, co je všechno možné. Myslím si, že by měl Rytmus s tímhle přestat,“ řekl eXtra.cz Bisek, který měl představu, že Rytmus je chlap, co se ke své expartnerce i přes jejich problémy ve vztahu bude chovat slušně.

Související články

Další články