Co se aktuálně mezi expartnery děje, už zachází za hranici dobrých mravů. „To, kdy a kde jsme se poprvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil,“ vyřkl Rytmus a jeho slova pořádně vykolejila Daru, která si nenechala nic líbit. „Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď,“ svěřila slovenskému listu Nový Čas.

A mnozí se aktuálně přidali na stranu Dary, protože to, co Rytmus dělá, je po sedmiletém vztahu opravdu nechutné. A navíc k tomu ještě přidal směrem ke své ex: „V první řadě začni žít svůj život a nestarej se do cizích životů. Zameť si před vlastním prahem a neplýtvej energií na cizí lidi, je to nepodstatné,“ napsal rapper na Instagram.

Do věci se ale teď vložil i bývalý člen Dařina týmu, zpěvák David Bisek, o jehož přátelství s krásnou zpěvačkou se popsaly stohy papíru. Přestalo se mu líbit, co je schopen Rytmus své expartnerce dělat. A tak mu vzkazuje: Rytmusi, přestaň!

„K cizím vztahům se nevyjadřuji a ať si každý dělá, co chce. Ať se lidi milují nebo rozchází… To je přirozený, ale tohle mě teda dostalo… Nekorektní chování nejvyššího levelu, co jsem viděl na tom Instagramu. Nestačím se divit, co je všechno možné. Myslím si, že by měl Rytmus s tímhle přestat,“ řekl eXtra.cz Bisek, který měl představu, že Rytmus je chlap, co se ke své expartnerce i přes jejich problémy ve vztahu bude chovat slušně.