Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Patrik se neměl nikdy narodit, A.N.D.U.L.A chtěla potrat: Dalších 5 šílených zvratů v životě blogerky

Patrik se neměl nikdy narodit, A.N.D.U.L.A chtěla potrat: Dalších 5 šílených zvratů v životě blogerky
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
zvládne to?
A.N.D.U.L.A (28), známá jako instagramová blogerka, v sobotu porodila krásného chlapečka, který dostal jméno Patrik. Prvorozeného syna má s Františkem Doležalem, se kterým však nežije. Jejich vztah nevydržel kvůli Františkovým opakovaným nevěrám. Anetu Chovancovou tak čeká nelehká úloha. Podívejme se na její největší zvraty v životě!

1. Svatba a okamžitý rozvod

Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A to nemá v životě zrovna jednoduché a přitom to zpočátku vypadalo jako dokonalá pohádka. Nejdříve se vdala za Petra Mikšíčka, aby sedm měsíců po svatbě zjistila, že to byla velká životní chyba.

Rozvod oznámila v lednu a už v únoru měla po boku novou lásku - Františka Doležala. Jako důvod rozvodu Aneta Chovancová uvedla, že nikdy nebyla šťastná a její manžel také ne.

2. Bláznivá zamilovanost s nejhorším koncem

Andula se šíleně zamilovala do Františka Doležala, kvůli kterému se také rozvedla. Anduly byla schopná kvůli tomuto muži překopat celý svůj život. Tak moc ho milovala a doufala, že to bude konečně ta pravá láska na celý život.

To se ale bohužel šeredně zmýlila. Jejich vztah vypadal naprosto idylicky až do doby, kdy se provalila Františkova opakovaná nevěra.

3. Krutá pravda, pláč, deprese, rozchod

Andula zjistila, že je těhotná naprosto nečekaně. Jenomže záhy nato také přišla na partnerovu nevěru. S Františkem Doležalem vztah ukončila a na toho pravého si asi ještě počká. Doležal měl totiž během jejich soužití kontaktovat i jiné ženy a na to žádná není zvědavá.

„Něco jsem tušila. Chtěla jsem nasadit antikoncepci a den předtím jsem zjistila, že jsem v šestém týdnu, ale víš co? Nelituju, to mrně chci. Vychovám ho. Bude se chovat k ženám s respektem a pokorou. Jestli ne, urazím mu hlavu, smradovi.“

Andula přiznala, že se začala utápět v depresích, nemohla spát a neustále plakala. Začaly také panovat velké obavy o to, jak psychicky a finančně zvládne roli matky.

4. Potrat a stesk po svém ex

„Bylo to překvapení pro nás pro oba. Já navrhla potrat a on nechtěl. Přemlouval mě, že budeme krásná rodina," vzpomínala Aneta na to, jak jí František sliboval krásný rodinný život.

„Když jsem odcházela od manžela, vypisoval jiným ženám a zval je na rande. Když jsem opouštěla skvělýho chlapa (Mikšíčka), protože jsem se šíleně zamilovala, tak jsem neviděla ani neslyšela,“ říká jedna z našich nejznámějších influencerek.

5. Myšlenky na sebevraždu

„Já se s Františkem rozešla z následujících důvodů. Nezájem. Ignorace. Žádný zázemí. Na mém názoru nezáleželo. Tohle (údajné nevěry) byla třešnička na dortu. Je to dva dny stará záležitost. Úžasný. Přemejšlela jsem, že skočím z mostu.“ popisovala své pocity Andula na Insatgramu.

6. Porod, nádherné dítě a šance na nový začátek

Andula stojí v současné době před nelehkou situací. Včera se jí narodil nádherný syn Patrik a Andula neskrývala slova dojetí.

„Objevil ses v mém životě tou nejkrásnější náhodou. Žij dobře, buď laskavý k lidem a nedívej se na ně z vrchu – nikdy nevíš, kdy se ocitneš po nimi. Neboj se zásadních rozhodnutí, ale raduj se z maličkostí. Miluj, buď milován, prožij si bolest i radost, pomáhej, když to tak budeš cítit a pomoc přijmi, když to bude potřeba. Řiď se srdcem, ale nenech odejít rozum. Podepři slabé, následuj silné. Měj pevné hodnoty. Vnímej vnitřní krásu a tu povrchovou sleduj jen z povzdálí. Nepodléhej mínění druhých, ale nech si poradit – ŽIJ! Budu ti tou nejlepší mámou, rádkyní i oporou, to přísahám,“ napsala novopečná maminka.

Tak snad má Andula už všechno hrozné za sebou a nyní ji budou čekat jen slunné zítřky.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy