Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Patrik přišel zazpívat hit z telenovely, Mórová zůstala zmrazená s otevřenými ústy. Bizarnosti v Talentu nekončí

Kdekdo prostě nemá odvahu na to, aby se přihlásil do jakéhokoliv konkurzu či třeba talentové show. Patrika přihlásil do show Česko Slovensko má talent jeho asi ne moc dobrý kamarád. Nejen že si mladý muž nezvolil zrovna jednoduchou písničku na zpěv, ale i jeho hlasové schopnosti rozhodně na postup nedostačovaly. Dokonce to bylo tak špatné, že zarazil i jinak dobře naladěnou porotu. Podívejte se na video od TV Prima.

Patrik patří zřejmě k velkým milovníkům tureckých telenovel, kterými nás televize před lety bombardovaly, než zjistily, že ani český divák nepostrádá alespoň zbytky zdravého rozumu a po několika stovkách dílů jej nekonečná slaďárna plná nevyslovitelných jmen přestane bavit. Patrik se ale zřejmě zaměřil spíše na hudební stránku těchto pořadů. Písnička s nevyslovitelným názvem porotu velmi převapila.

Diana Mórová, kterou kamera zabírala velkou část Patrikova vystoupení, zůstala v naprostém šoku a s pootevřenými ústy. Je vidět, že nápor na dobrý vkus poroty je obrovský a její členové prokazují divákům obrovskou službu, protože to opravdu nejhorší prostě nepustí do dalších kol. Nezbývá než hádat, jak Patrik dopadne, ale podle našeho odhadu to na postup nevidíme.

Zdroj náhledové fotografie a videa: Prima FTV pro eXtra.cz

Související články

Další články