Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patrik Kincl o ukončeném zápase Jiřího Procházky: Sudí udělal správné rozhodnutí, myslí si

Patrik Kincl o ukončení zápasu Jiřího Procházaky: Sudí rozhodl správně, myslí si
Zdroj: Koláž eXtra/Renata Bušková, se souhlasem Matěj Kretíka
+ Dalších 6 fotografií
VYJÁDŘENÍ

K zápasu mezi Jiřím Procházkou a Alexem Pereirou se vyjádřil i český bijec Patrik Kincl na YouTube. Ten pěl na výkon svého kamaráda ódy, ovšem i přesto s předčasným ukončením bitvy souhlasí. Zdraví sportovců by totiž podle Kincla mělo být vždy na prvním místě a nemělo by se zacházet do extrémů. Bijec by nechtěl Procházku vidět v bezvědomí. 

Jak jsme již psali, velká část fanoušků s předčasným ukončením jednoho z nejsledovanějších zápasů mezi Jiřím Procházkou a Alexem Pereirou nesouhlasí. Nesouhlasí s rozhodnutím jindy vysoce respektovaného sudího Marca Goddarda, který duel českého samuraje a brazilského válečníka zarazil ve druhém kole po smršti Pereirových loktů.

Učebnicové ukončení

Ovšem názor dalšího respektovaného a úspěšného zápasníka Patrika Kincla, borce z absolutní české špičky, zní naprosto jinak. Své stanovisko se rozhodl říci v patnáctiminutovém videu, v němž sice pěje ódy na výkon svého kamaráda Procházky, ovšem rozhodnutí rozhodčího prý bylo správné. "Za mě to bylo učebnicový ukončení, a tak to mělo být, protože zdraví zápasníků je na prvním místě," vyjádřil se Kincl na svém kanále na YouTube.


Nejlepší zápas v kariéře

"My, kdo známe Jirku, víme, že se dostal z horších situací. Takže se z toho mohl dokázat dostat, ale zdraví je na prvním místě. Nepotřebuju vidět Jirku, aby ležel na zemi v bezvědomí," svěřil se bijec s obavami o svého přítele. "Byť se mi to neříká snadno, s ohledem na jeho budoucí kariéru a zdraví to bylo dobré rozhodnutí," dodal Patrik, který se vyjadřoval převážně ke všem komentářům o předčasném ukončení.

Rozhovor s Patrikem Kinclem


I přes tento názor však pěl na výkon Procházky ódy. "I když prohrál, i tak šlo o nejlepší výkon, který jsem v jeho kariéře viděl," pochválil kamaráda Patrik Kincl. "Byl to opravdu MMA zápas na nejvyšší úrovni," dodal.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy