Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Patrik jde za mříže! Přítel zavražděné Sabiny mu přeje smrt umučením a chce se o něj postarat sám!

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Drsnou reakci vyvolal ostravský soud v příteli brutálně ubité Sabiny Č. Soud poslal pachatele Patrika okamžitě do vazby. Hrozí mu až doživotní trest. Patrik umlátil Sabinu k nepoznání, když jej přistihla při loupeži. Jedná se o jeden z nejhrůznějších zločinů vůbec. Není proto divu, že je Sabininu partnerovi Janu W. i doživotní trest málo.

Jan W. po skončení soudu uvedl, že se mu značně ulevilo. Kdyby však mohl, s trestem by zašel ještě dál "V takových případech, jako je tento, by měl být znovu zaveden trest smrti, s tím určitě souhlasí spousta lidí. On dostane doživotí a budeme ho platit z našich daní, to je paradox. Bohužel, naše justice nezná trest smrti umučením, to je to, co bych mu přál. Udělat totéž na jeho osobě,“ uvedl pro Blesk.cz.

Patrika pozvala do svého domu Sabina podle všeho sama Měl jí pomoct s úklidem na zahradě, aby si vydělal peníze. Ty údajně nutně potřeboval na drogy. Sabina jej poté v domě přistihla při loupeži, a tak ji brutálně umlátil Ta tak podle partnera Jana doplatila na svou dobrotu a důvěřivost. "Ale kdyby ho pustili, já bych byl jenom rád, já bych se o něj velice rád postaral. A využiju všech svých dostupných prostředků, abych mu ten život v kriminále zpříjemnil,“ uzavřel své vyjádření.

Související články

Další články