Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Patrik Hezucký slaví padesátiny: Dárek od Leoše Mareše mu udělal obrovskou radost

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kulatiny
Moderátor, herec a dabér Patrik Hezucký dnes slaví padesát let. Každé všední ráno mohou lidé poslouchat jeho hlas v rádiu Evropa 2, kde uvádí Ranní show společně s Leošem Marešem (43). Jeho kolega ho obdaroval dárkem, který byl podle něj gigantický.

Patrik Hezucký se v roce 1997 chtěl dostat na místo hlasatele zpráv na Evropě 2. Protože Patrika viděli spíš jako baviče, zprávy se nekonaly, začal moderovat společně s Leošem Marešem a už spolu působí v Ranní show po celých 23 let. Patrik je znám velmi dobře jako fiktivní postava pana Mrázka v show Mrázek Ústředna na Evropě 2, kde telefonoval neznámým lidem a snažil se je napálit.

Nejen moderátor, také dabér a herec

Kromě moderování v rádiu také daboval pelikána Husu ve filmu Rychlý Stripes nebo se jeho hlas objevil v Šarlotině pavučince. Také si zahrál ve filmu Muzzikanti, v seriálu Bakaláři z roku 1971 a společně s Heidi Janků uváděl na TV Barrandov pořad Nikdo není perfektní.

Ženatý a otec

Na konci května minulého roku se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Nikolou, rozenou Pastirčákovou. Krátce před Vánoci loňského roku se jim narodil syn Oliver Hezucký. Patrikův Instagram je od prosince plný jejich malého uzlíčku štěstí.

Patrik s Leošem jsou dlouholetí přátelé

Moderují spolu Ranní show na Evropě dvě už 23 let, ale každá spolupráce má své vzestupy a pády. A i když Patrik řekl, že pokud se Leoš veřejně neomluví, tak skončí, zůstali nerozlučnými přáteli. Na začátku roku 2011 se totiž stal incident, kdy Leoš dorazil do práce opilý a svého kolegu velmi drze urážel. Leošovo chování vedlo k tomu, že Patrik vysílání opustil předčasně a show nedokončil. Leoš Mareš se mu pak veřejně musel omluvit, podali si ruce a fungují spolu dál.

Letošní kulatiny slaví Patrik ve studiu, kde od stropu visí balonky, konfety, stolky zdobí zákusky a lahůdky. Jeho kolegové mu přišli popřát a na Instagramu Leoše i Patrika jsou sdíleny fotky, na jejich stories zase videa. Leoš se rozhodl svému dlouholetému příteli pořídit skvostné hodinky značky Rolex, ze kterých měl Patrik neuvěřitelnou radost. „Je to gigantický. Pro chlapa hodinky, to je skvělá věc. Budou potřebovat zkrátit, ale jsou parádní,“ říká Patrik ve videu u Leoše na Instagramu.

Související články

Další články