Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Patrik Hezucký je hrdý tatínek: S kočárkem a naboso vyrazil vyvětrat syna Olivera

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
pýcha
Patrik Hezucký (49) a jeho manželka Nikola se stali těsně před Vánoci rodiči synka Olivera. Chvíle se synem si oba nesmírně užívají a už od prvního okamžiku, kdy Oliver spatřil světlo světa, si oba uvědomují, že nic krásnějšího na světě není. Pyšný taťka Patrik se nechal zvěčnit při procházce s kočárkem. Jedna věc ale jeho fanoušky zarazila...

Patrik Hezucký chodil s Nikolou dlouhé roky, až loni se mu ale začal převracet život vzhůru nohama. Žádost o ruku, svatba a miminko, to všechno stihl oblíbený moderátor těsně před padesátkou. Patrik si chvíle s milovaným synkem Oliverem užívá a nezapomíná ani na pravidelné vycházky s kočárkem.

U jedné takové se nechal vyfotit a většinu jeho fanoušků zarazilo, že přesto, že je leden, Patrik vyrazil na procházku bez ponožek. Zřejmě je natolik otužilý, že mu holé kotníky nevadí anebo se jednalo o kratší procházku… Každopádně při pohledu na bosého Patrika začala být nejednomu komentujícímu zima.

Za teplem až příště

Patrik si v popisku u snímku s kočárkem mezi řádky mírně postěžoval „NaHoryAzZaRok, ZaSluncemAzZaRok“ popsal moderátor pomocí hashtagů aktuální rodinnou situaci. Patrik s manželkou byli zvyklí hodně cestovat do exotických destinací, letos budou muset tyto radovánky vynechat.

Pro Patrika a Nikolu bylo miminko vytoužené, a tak si dovolenou jistě rádi nechají kvůli krásným povinnostem ujít.

Související články

Další články