Moderátor Patrik Hezucký (47) se rozhodl, že zatočí se svými obřími špeky, které by ho mohly zařadit do první ligy sumo a nastala by pro Patrika doba temna.

Jeho mladší přítelkyně Nikola Pastirčáková toho už měla za těch pět let vztahu asi taky plné zuby a zřejmě bouchla do stolu. Jak je všeobecně známo, obezita zamezuje přímý průtok krve, vy víte kam… Tím pádem bychom pochopili, že jeho mladé dámě došla trpělivost a možná mu i dala poslední návrh. Buďto buřty s hořčicí, a nebo já! Z ženského hlediska je tato domněnka více než pravděpodobná.

Patrik využil situace a ze své obezity si vytvořil image roztomilého Buddhy, který má jen zkrátka větší chuť k jídlu. Ale to je velký omyl. Patriku, kdybys byl půlroční batole s postavou malého Buddhy, tak se o roztomilosti bavit můžeme. Ale u tebe to fakt nehrozí.

V těchto dnech už prý Patrik chodí dokonce cvičit a má podporu přátel kolem sebe. Jakub Kohák s ním chodívá na basketbal a dál, kdo ví. Nicméně si Patrika v tělocvičně představujeme jako legendárního pana účetního Fantozziho.

Sportu zdar!