Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Patrik Hezucký chce zatočit se svými špeky! Velký strach z impotence!

V pohádce S čerty nejsou žerty by Patrika seškvařili na škvarek.
+ Dalších 13 fotografií
Obezita je v dnešních dnech takovou novou "metlou lidstva". Patrik Hezucký (46) se dopracoval svými jídelními orgiemi na neuvěřitelných 130 kg! Je tohle snad konec jeho sexuální aktivity? Podle všeho je tomu blíž, než si myslí...

Moderátor Patrik Hezucký (47) se rozhodl, že zatočí se svými obřími špeky, které by ho mohly zařadit do první ligy sumo a nastala by pro Patrika doba temna.

Jeho mladší přítelkyně Nikola Pastirčáková toho už měla za těch pět let vztahu asi taky plné zuby a zřejmě bouchla do stolu. Jak je všeobecně známo, obezita zamezuje přímý průtok krve, vy víte kam… Tím pádem bychom pochopili, že jeho mladé dámě došla trpělivost a možná mu i dala poslední návrh. Buďto buřty s hořčicí, a nebo já! Z ženského hlediska je tato domněnka více než pravděpodobná.

Patrik využil situace a ze své obezity si vytvořil image roztomilého Buddhy, který má jen zkrátka větší chuť k jídlu. Ale to je velký omyl. Patriku, kdybys byl půlroční batole s postavou malého Buddhy, tak se o roztomilosti bavit můžeme. Ale u tebe to fakt nehrozí.

V těchto dnech už prý Patrik chodí dokonce cvičit a má podporu přátel kolem sebe. Jakub Kohák s ním chodívá na basketbal a dál, kdo ví. Nicméně si Patrika v tělocvičně představujeme jako legendárního pana účetního Fantozziho.

Sportu zdar!

Mohlo by vás zajímat

Další články