Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Patrik Bartošák přerušil kariéru: Drogy, alkohol a slova o sebevraždě

Patrik Bartošák přerušil kariéru: Drogy, alkohol a slova o sebevraždě
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
problémy
Patrik Bartošák (26) byl na životním vrcholu. Za Třinec odchytal ale pouhých jedenáct zápasů a končí. Reprezentační brankář se přiznal, že osobní problémy řešil alkoholem a v poslední době trpí psychickým onemocněním. Bartošák ale dále oznámil, že přerušuje svoji kariéru a již vyhledal odbornou pomoc.

Brankář Patrik Bartošák přiznal osobní a psychické problémy. „Dostal jsem se do osobních problémů, které mě přiměly přerušit sportovní kariéru. V poslední době bojuji s psychickým onemocněním, které jsem bohužel řešil v kombinaci s alkoholem. Svoji situaci si uvědomuji, vyhledal jsem odborníky a podstoupím léčení,“ píše se na webu Ocelářů.

Dále se svěřil s tím, že momentálně přerušuje svoji hokejovou kariéru a již vyhledal patřičného odborníka. Bartošák odehrál za Oceláře pouze jedenáct zápasů a skončil.

„Z tohoto důvodu zatím nemohu pokračovat ve sportovní kariéře. Po vzájemné dohodě jsme se s vedením Ocelářů dohodli na ukončení spolupráce a já se mohu věnovat léčbě. Prožívám velmi složité období, rád bych se všem omluvil. Pevně věřím, že všechno překonám a brzy se zase vrátím k hokeji,“ dodal Bartošák.

„Sám zavolal na linku 158, že uvažuje o sebevraždě. Policejní hlídka ho našla, jak sedí v Ostravě v autě na benzince. Byl pod vlivem alkoholu a drog. Proto ho převezli na služebnu, kde strávil noc,“ řekl jistý zdroj Blesk.cz.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy