Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Patricka Swayzeho milovaly tisíce žen: Charisma mu sežrala rakovina a manželka ho údajně utýrala

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Nikdo snad nezapomene na legendární roli Patricka Swayzeho (†57) v kultovním filmu Hříšný tanec. Jeho kariéra byla velmi úspěšná a ve své době byl považován za jednoho z nejlepších herců současnosti. Bohužel umíral v hrozných bolestech a navíc ho měla jeho manžela týrat.

Patrick Swayze byl se svou ženou, spisovatelkou a tanečnicí Lisou Niemi, ve svazku manželském 34 let. Poznali se, když jim bylo teprve patnáct let, a jejich vztah prý navenek působil jako pohádka. Ve skutečnosti měl být ale hotovým peklem.

Poslední měsíce života Patrick bojoval s rakovinou slinivky, nesmírně zhubl a byl tak slabý, že se o sebe nedokázal postarat. Lisa ho prý měla doma držet jako vězně – zakazovala mu chodit ven a zvát si domů návštěvy, dokonce i vlastní matku.

Patrickovi prý dokonce ubližovala i fyzicky. "Bila ho a mnohokrát po jejich hádkách zůstaly zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Bila ho, i když byl nemocný. Byl bezbranný, ale i kdyby byl zdravý, nikdy by na ni nevztáhl ruku," uvedl před časem zdroj blízký Swayzemu.

Zdravotní stav herecké hvězdy se údajně zhoršoval i kvůli zlomenému srdci. Jeho manželka ho měla podvádět jak s muži, tak i se ženami. "Lisa zdrhla, byla pryč několik hodin. Nikdo nevěděl, kde je a co dělá. Vykašlala se na něj. Kdyby ho v té době přišel navštívit bratr Donnie, našel by ho ležet ve výkalech a moči," dodal zdroj.

Podle přátel z Patrickova okolí byla Lisa téměř monstrum. Hercova kamarádka Charlotte Stevens prý několikrát Swayzemu radila, aby se rozvedl, nikdy o tom ale nechtěl slyšet. Podle zakladatelky jedné z fanouškovských základen na internetu to s Lisou nechtěl ukončit kvůli slibu, který dal své matce. Ta měla údajně strach, že kdyby požádal o rozvod, Lisa médiím prozradí jakési rodinné tajemství, které by Swayzemu zničilo kariéru.

Všechna obvinění Lisa tvrdě popřela skrze svého mluvčího. Pět let po Patrickově smrti se provdala za klenotníka Alberta DePrisca a působí spokojeně.

Související články

Další články