Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Patrick Swayze by oslavil 67. narozeniny: Slavný tanečník byl v dětství týrán matkou

Zdroj: YouTube
+ Další 4 fotografie
násilí
Tanečník a herec Patrick Swayze (†57), který se do srdcí diváků zapsal především ve filmech Hříšný tanec a Duch, by dnes oslavil své 67. narozeniny. Ženský idol 80. let před téměř deseti lety zemřel na zákeřnou rakovinu slinivky břišní. Nyní má vyjít dokument o jeho životě s názvem I Am Patrick Swayze, v němž jeho žena Lisa Niemi (63) uvedla, že byl Patrick v dětství týrán svou matkou Patsy (†86).

Manželka tanečníka Patricka Swayzeho, spisovatelka Lisa Niemi, v novém životopisném dokumentu s názvem I Am Patrick Swayze promluvila o detailech z jeho života, které fanoušci ještě neměli možnost slyšet. Snímek bude mapovat život herce od jeho dětství až do jeho smrti způsobené zákeřnou rakovinou slinivky břišní, kterou zvládne překonat pouhých 5 % pacientů. Lisa se do kamery svěřila i s něčím, co by jen málokdo čekal - hvězda Hříšného tance byla dle její výpovědi v dětství týrána matkou.

Patsy Swayze byla uznávanou tanečnicí a choreografkou. Tancem žila celá její rodina a jinak tomu nebylo ani u Patricka, který se díky němu stal hvězdou. Nebylo to ale zadarmo. Sám tanečník a herec se měl své ženě svěřit s tím, že tréninky s jeho matkou byly pro její perfekcionismus utrpením. Od svého syna čekala jen ty nejlepší výkony a když je neviděla, mlátila ho. Dojít to prý mělo dokonce tak daleko, že jí Patrickův otec řekl, že se s ní rozejde, pokud se ho ještě jednou dotkne.

Samotná Patsy měla mít složité dětství, během něhož byla obětí fyzického násilí. Právě to se zřejmě promítlo i do jejího stylu výchovy. Lisa tvrdí, že díky tomu žila celá rodina Patricka Swayzeho v nepříjemném koloběhu trestů a v drsném prostředí, které na dítěti zanechá stopy.

Když se Patrick s Lisou odstěhovali do Hollywoodu, Patsy se rozhodla je následovat. "Brzy jí došlo, že pokud chce být s námi, musí se chovat jinak. Vždy byla velmi kritická a negativní, ale aby mohla zůstat, začala se chovat o něco lépe. Byla milejší," uvedla Lisa. I přes složitější dětství a dospívání Patrick svou matku miloval a obdivoval.

Související články

Další články