Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Patrick Swayze by dnes slavil 66 let: Nemocný herec měl před smrtí zažívat peklo, manželka ho prý fyzicky i psychicky týrala

Fenomenálnímu tanečníkovi a herci Patrickovi Swayzemu by dnes bylo 66 let.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Skvělý herec, tanečník i zpěvák Patrick Swayze, který by dnes oslavil šestašedesáté narozeniny, se do srdcí mnoha lidí po celém světě zapsal jako učitel tance Johnny Castle. Ačkoliv byl sexy idol obdivován mnoha ženami po celém světě, sama jeho manželka mu měla krátce před smrtí ubližovat. Co všechno musel Swayze ke konci života zažívat?

Patrick Swayze byl se svou ženou, spisovatelkou a tanečnicí Lisou Niemi, ve svazku manželském 34 let. Poznali se, když jim bylo teprve patnáct let, a jejich vztah prý navenek působil jako pohádka. Ve skutečnosti měl být ale hotovým peklem.

Poslední měsíce života Patrick bojoval s rakovinou slinivky, nesmírně zhubl a byl tak slabý, že se o sebe nedokázal postarat. Lisa ho prý měla doma držet jako vězně – zakazovala mu chodit ven a zvát si domů návštěvy, dokonce i vlastní matku.

Patrickovi prý dokonce ubližovala i fyzicky. “Bila ho a mnohokrát po jejich hádkách zůstaly zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Bila ho, i když byl nemocný. Byl bezbranný, ale i kdyby byl zdravý, nikdy by na ni nevztáhl ruku,” uvedl před časem zdroj blízký Swayzemu.

Zdravotní stav herecké hvězdy se údajně zhoršoval i kvůli zlomenému srdci. Jeho manželka ho měla podvádět jak s muži, tak i se ženami. “Lisa zdrhla, byla pryč několik hodin. Nikdo nevěděl, kde je a co dělá. Vykašlala se na něj. Kdyby ho v té době přišel navštívit bratr Donnie, našel by ho ležet ve výkalech a moči,” dodal zdroj.

Podle přátel z Patrickova okolí byla Lisa téměř monstrum. Hercova kamarádka Charlotte Stevens prý několikrát Swayzemu radila, aby se rozvedl, nikdy o tom ale nechtěl slyšet. Podle zakladatelky jedné z fanouškovských základen na internetu to s Lisou nechtěl ukončit kvůli slibu, který dal své matce. Ta měla údajně strach, že kdyby požádal o rozvod, Lisa médiím prozradí jakési rodinné tajemství, které by Swayzemu zničilo kariéru.

Všechna obvinění Lisa tvrdě popřela skrze svého mluvčího. Pět let po Patrickově smrti se provdala za klenotníka Alberta DePrisca a působí spokojeně.

Související články

Další články