Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková znovu odhalila tělo. Z těchto křivek se vám podlomí kolena!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 51 fotografií
Foto uvnitř
Patricie Solaříková (30) patří k herečkám, které se z oplácaného káčátka proměnily postupem času v krásnou labuť. Nyní si užívá exotickou dovolenou na Bali a jak je vidno, čas se svým snoubencem si naplno užívá. Prohání se v plavkách po pláži a neskutečně jí to sekne!

Od začátku seriálu Ulice byla Patricie Solaříková (30) s tímto nekonečným seriálem spojována. Patricie se ale s rolí Terezy Jordánové po dlouhých třinácti letech v nedávné době rozloučila. Nic netrvá věčně a to si zřejmě uvědomila i Patricie, která má nyní dost času pro sebe. Tráví ho momentálně se svým snoubencem Tiborem Pagáčem na Bali a podle fotek je vidět, že prožívá jedno z nejšťastnějších období.

Komu by se nelíbilo odjet v polovině února na Bali a tam se prohánět po pláži na koni? Přesně to v těchto dnech zažívá krásná herečka, která se ještě navíc může těšit na svůj velký den. Těsně před odletem na dovolenou si stačila vybrat svoje svatební šaty, tudíž odhadujeme, že veselka Patricie a Tibora na sebe nenechá dlouho čekat.

Sama herečka pod jednu z fotografií z dovolené napsala “Tak šťastnější už asi bejt nemůžu”.

Patricii přejeme, ať se jí šťastné chvilky v životě drží co nejvíce!

Související články

Další články