Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková z Ulice vzpomíná. Od matury zhubla 100 kilo a dozrála do krásy!

Patricie se se svými fanoušky podělila o retro vzpomínku.
Zdroj: extra
+ Dalších 12 fotografií
Herečka Patricie Solaříková snad celý svůj život bojuje s nadváhou. Tentokrát však nad tímto nešvarem vyzrála!

Maturitní ples, to je snad pro každého člověka jeden ze zásadních krůčků k dospělosti. Momentálně je plesová sezona v plném proudu, a tak kde kdo si vzpomene, jaký byl ten jeho.

Na svůj maturitní ples si také zavzpomínala oblíbená herečka seriálu Ulice Patricie Solaříková. Tu postihla tak silná nostalgie, že Patricie neodolala a své maturitní šaty i se šerpou na sebe opět po devíti letech oblékla!

„Ty jo, dneska je to přesně 9 let od mého maturiťáku. Já vím, deset by bylo stylovější, ale já bych na to za rok určitě zapomněla. Já na ten svůj vzpomínám strašně ráda. Mimochodem, jsem zvědavá, jestli si ty šaty ještě někdy někam vezmu,“ svěřila se svým fanouškům Patricie.

Musíme uznat, že Patricie od té doby viditelně nějaké to kilo zhubla. I změna její barvy vlasů na blond byl správný tah! Co víc si holka jen může přát než do své krásy časem dozrávat. Patricie, jen tak dál!

Související články

Další články