Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková z Ulice se odvázala a ukázala bradavky: Nechala jsem si udělat nová prsa!

Herečka se umí proměnit v pořádnou sexy rajdu.
Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií
Patricie Solaříková (29) není žádná uťápnutá puťka a umí to pořádně rozjet. Před nějakou dobou zveřejnila na sociálních sítích poměrně dost odvážný snímek, na kterém jsou herečce vidět pod průhledným tričkem bradavky. K tomu připsala vtipný komentář a lidé se mohli zbláznit.

Hodně diváků, kteří pravidelně sledují seriál Ulice, si myslí, že takový, jaký je herec v seriálu, je i v soukromí. Takže pak mají o oblíbené herečce Patricii Solaříkové zkreslené představy, že se jedná jen o tichou a klidnou dívku.

Protože přesně taková je její role učitelky Terezy Jordánové. Chová se tak, aby se všemi vycházela, moc se neprojevuje a raději tiše vyčkává v koutě. Jenomže v reálném životě je herečka pravý opak.

S Patricií je pořádná legrace, dokáže si dělat srandu ze sebe a přitom vypadat ukrutně sexy. Tentokrát ale šla ještě trochu dál. Na sociálních sítích ukázala fotku, ze které šli hlavně pánové do kolen. Pod upnutým tričkem se jí nádherně rýsují rozkošné bradavky.

Samozřejmě, že k tomu Patricie napsala vtipný komentář: „Tak jsem si nechala udělat nová prsa. Taková decentní. Co říkáte? Aneb hra Doktor v nesnázích a moje role madam Frantini.“ Drtivá většina fanoušků si nemůže vynachválit prsa blonďaté krásky.

Související články

Další články