Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková z Ulice provokuje z Řecka: Na pláž si nevzala vrchní díl plavek

Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
nahoře bez
Patricie Solaříková (30) nyní tráví své volné dny v Řecku. Počasí jí přeje, slunce svítí, a tak se odpočinek na pláži nabízí jako nejlepší program. Kromě telefonu, kterým pořídila pár fotek na Instagram, s sebou Patricie vzala i knížku. Zdá se ale, že zapomněla na horní díl bikin.

Uplynuly už více než 2 měsíce od chvíle, co se Patricie Solaříková vdala a stala se paní Pagáčovou. Od té doby už stihla mnoho věcí a nyní se oddává odpočinku na prosluněných plážích Řecka. Aby se při opalování nenudila, vzala si s sebou knížku. A aby se opálila rovnoměrně, nevzala si vrchní díl plavek.

Slunce a zvuk moře udělaly své, a tak se nakonec Patricie ke čtení ani nedostala – na lehátku nahoře bez usnula. Na tak krásném místě, jakým je Řecko, však nikdo dlouho nelení, a tak se i někdejší hvězda Ulice brzy vzbudila a začala si užívat času, který na pláži tráví.

Nakonec se Patricie přeci jen oblékla, řádit v moři bez plavek by zřejmě nebylo jen tak. Na Instagram přidala krásnou fotku, na které jí horní díl plavek už rozhodně nechybí a na které jí to velmi sluší. Sůl ve vlasech prý vůbec neřeší a má se skvěle.

Související články

Další články