Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková ve své životní formě: Po boku šmrncovního snoubence se shazují kila sama

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 48 fotografií
ULICE
Patricie Solaříková (30) patří mezi největší hvězdy seriálu Ulice. Když před třinácti lety začínala, vypadala jako malý opeřenec v pubertě. V současné době patří mezi nejpůvabnější herečky a zanedlouho se bude vdávat. Podle fotek je evidentní, že láska s ní dělá divy. Patricie je v nejlepší formě, v jaké kdy byla.

Herečka Patricie Solaříková prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Před nedávnem se na sociálních sítích pochlubila zasnoubením s přítelem Tiborem Pagáčem a brzy se bude vdávat.

Je vidět, že hvězdě Ulice láska prospívá. Ještě před pěti lety byla Patricie pěkná kulička. V současné době je ale ve své životní formě. „Takhle dobře Solaříková snad nikdy nevypadala,“ píší fanoušci na sociálních sítích.

A je to pravda. Shozenými kily herečka neskutečně prokoukla a změna barvy z hnědé na blond jí prospěla. Jakmile Patricie zveřejnila informaci, že se bude vdávat, okamžitě se objevily spekulace o možném těhotenství. Ty samozřejmě herečka s úsměvem vyvrátila.

„O těhotenství nic nevím. Ani ho zatím neplánuji. Já bych se ráda vdávala bez miminka, abych si mohla svatbu užít se vším všudy,“ řekla eXtra.cz. Patricii si diváci oblíbili nejenom v seriálu Ulice, ale také v kulinářské show MasterChef, kde moderovala její zákulisí.

Související články

Další články